پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508053 تاریخ : 1398/11/28-16:54:52
,10028,
نماد شهر تهران در حمایت از کودکان محک نارنجی شد

نماد شهر تهران در حمایت از کودکان محک نارنجی شد

برج آزادی، معروف‌ترین نماد شهری پایتخت به مناسبت روز جهانی سرطان کودک (26 بهمن) و در راستای پیوستن به کمپین انجمن کنترل جهانی سرطان به دعوت موسسه خیریه محک نارنجی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، هدف کمپین انجمن کنترل جهانی سرطان (uicc)، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌سازی هرچه بیشتر مردم درباره بیماری سرطان و راه‌های کنترل آن است. در این کمپین افراد و یا سازمان‌ها با معرفی نقش خود در راستای اهداف آن از سراسر جهان مشارکت می‌کنند.

مؤسسه خیریه محک به عنوان یکی از اعضای رسمی انجمن کنترل جهانی سرطان (uicc) از سال 2016 در اجرای این کمپین در ایران مشارکت دارد. امسال نیکوکاران، داوطلبان، بنگاه‌های اقتصادی، مراکز خرید، سازمان‌های مطرح داخلی و همچنین بیش از 150 نفر از هنرمندان و ورزشکاران کشورمان به دعوت محک به این کمپین پیوستند تا ایرانیان نقش پررنگی در این کمپین جهانی داشته باشند. پیوستن برج آزادی به عنوان معروف‌ترین نماد تهران، نیز یکی دیگر از این اقدامات است.

از آنجایی که رنگ نارنجی، رنگ آگاهی‌بخشی و منتخب انجمن کنترل جهانی سرطان (uicc) است؛ برج آزادی با انجام این اقدام و با شعار I am and I will در این کمپین شرکت کرد. با نارنجی شدن این نماد گویی تهران به نمایندگی از ایران، به این کمپین جهانی پیوست.

همزمان با نارنجی شدن برج آزادی به مناسبت روز جهانی سرطان کودک، فرزندان محک نیز به این برج که یکی از نمادهای هویت فرهنگی و معماری تهران است، دعوت شدند.

کودکان اقامتگاه محک همراه با خانواده‌هایشان از مجموعه فرهنگی و هنری آزادی بازدید کردند. دیدن این برج زیبا و موزه آن برای آنها که هر کدام از شهرهای مختلف ایران به تهران آمدند، بسیار لذت بخش و دیدنی بود.

محک امید دارد با همراهی تمام اعضای خانواده خود و همگام با فعالان حوزه سرطان کودک در سراسر جهان، نقش مؤثری را در اطلاع‌رسانی و ایجاد آگاهی در این حوزه و تشخیص زودهنگام بیماری در فرزندانش ایفا کند و آنها را در مسیر درمان به بهترین شکل همراهی کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 238
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران