پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521445 تاریخ : 1399/07/27-12:45:52
,10028,
نظر کلی اعضای شورای شهر بر تعطیلی کامل تهران است

محسن هاشمی در جمع خبرنگاران:

نظر کلی اعضای شورای شهر بر تعطیلی کامل تهران است

رئیس شورای شهر تهران گفت: با توجه به آلودگی هوا که برای حفظ سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب نیست و اینکه در اوج ابتلا به کرونا هستیم، شورای شهر نظرش این است که شهر تهران تعطیل شود.

به گزارش بانک و صنعت، محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در پایان جلسه علنی امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه پیش از شروع جلسه تاکید کردم وضعیت شهر تهران در حوزه مقابله با کرونا نگران کننده است، گفت: با توجه به آلودگی هوا شرایط برای حفظ سلامت و تقویت سیستم ایمنی بدن مناسب نیست فکر اساسی شود و چون در اوج ابتلا به کرونا هستیم؛ شورای شهر نظرش این است که شهر تهران تعطیل شود.

وی با اشاره به اینکه همیشه در روزهای آلودگی هوا تهران تعطیل می شد، ابراز داشت: اما در شرایط حاضر لازم است ستاد ملی کرونا به جای هشدار اقدام ویژه تری بکند.

هاشمی در ادامه به تشریح کلیات اتفاقات جلسه امروز شورای شهر پرداخت و گفت: نزدیک به دو سال است بحث اصلاح ساختار جدید مطرح شده و در 9 ماه پیش شورا بر روی آن کار کرده بود و با توجه به اینکه وارد دوره کرونا شدیم شهرداری تصمیم گرفت لایحه را پس بگیرد اما چون دیر درخواست داده بود این درخواست رد شد.

وی دلائل استرداد نامه را این دانست که شرایط کشور و تهران تغییر کرده است و می گویند شاید نتوانیم به دلیل مسائل معیشتی ریزش مورد نظر را داشته باشیم تا تمهید جدیدی ایجاد شود.

رئیس شورای شهر در خصوص مساله خیرین مسکن ساز که از سوی اعضا مطرح شده است، افزود: که با توجه به مشکلات مسکن، شهرداری تصمیم دارد سهم خودش را برای ساخت مسکن با قیمت پایین تر به سرانجام برساند که کلیات آن رای نیارود.

وی درباره وضعیت ناوگان حمل و نقل عمومی نیز گفت: بالای 200 اتوبوس براساس قرار داد به ناوگان حمل و نقل عمومی افزوده می شود و با اعتبار در نظر گرفته به بازآفرینی اتوبوس های فرسوده می پردازیم اما آنچه ما دلمان می خواست در این دوره مدیریت شهری اتفاق نیفتاد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 235
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران