پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 511848 تاریخ : 1399/02/09-13:29:14
,17,4,
نرخ بیکاری ژاپن به بالاترین سطح 1 ساله رسید

در ماه مارس

نرخ بیکاری ژاپن به بالاترین سطح 1 ساله رسید

نرخ بیکاری ژاپن در ماه مارس به بالاترین سطح 1 ساله رسیده است، در حالی که تعداد شغل‌های موجود و در دسترس به پایین‌ترین میزان در 3 سال اخیر رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، رویترز بر اساس داده‌های رسمی گزارش داد که نرخ بیکاری ژاپن در ماه مارس به بالاترین سطح 1 ساله رسیده است، در حالی که تعداد شغل‌های موجود و در دسترس به پایین‌ترین میزان در 3 سال اخیر رسیده است.

در این گزارش آمده است که نرخ بیکاری ژاپن در این ماه به 2.5 درصد افزایش یافته، در حالی که نسبت شغل به استخدام به 1.39 کاهش یافته است.

در حالی که میزان بیکاری ژاپن در مواجهه با بحران کرونا ممکن است در مقایسه با سایر اقتصادهای بزرگ جهان پایین به نظر برسد، اما همین آمار می‌تواند فشار مضاعفی را بر نخست‌وزیر این کشور، شینزو آبه، برای تزریق بسته‌های تشویقی بیشتر به اقتصاد ژاپن، وارد کند.

دولت ژاپن تا به حال یک بسته مشوق اقتصادی به ارزش 108 تریلیون ین (معادل 990 میلیارد دلار) یا 20 درصد تولید ناخالص داخلی این کشور، برای حمایت از اقتصاد تصویب کرده است.

دولت ژاپن اعلام کرد که وضعیت اضطراری سراسری برای مقابله با ویروس کرونا تا 6 می در 7 منطقه این کشور، شامل توکیو و اوساکا برقرار می‌باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 266
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران