پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508938 تاریخ : 1398/12/13-15:38:09
,1,
نحوه تبدیل پس انداز به وام در بانک مهر ایران

نحوه تبدیل پس انداز به وام در بانک مهر ایران

قطره قطره جمع گردد وانگهی دریا شود، مصداق وام اندوخته اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، خیلی وقت ها پس اندازهای کوچکی داریم که نمی توان با آنها کاری انجام داد؛ اما می توان با پس انداز دوره ای این مبالغ در بانک قرض الحسنه مهرا یران تا 20 میلیون تومان تسهیلات با کارمزد 4 درصد دریافت کرد.

حتی کارکنان سازمان هایی که قصد راه اندازی صندوق قرض الحسنه دارند می توانند با سپرده گذاری در بانک قرض الحسنه مهرایران وام بگیرند. وام قرض الحسنه اندوخته اجتماعی پس از گذشت حداقل چهار ماه از تاریخ افتتاح حساب و چهار مرحله واریزی مستمر، به متقاضیان پرداخت می شود و از این طریق، امکان پس انداز مبالغ خرد و برنامه ریزی برای استفاده از وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای فراهم است.

مدت بازپرداخت وام 24 ماه و به ازای هر ماه انتظار بیشتر از چهار ماه در زمان سپرده گذاری، مدت 6 ماه به دوره بازپرداخت اقساط اضافه می شود. سقف مدت زمان بازپرداخت نیز 48 ماه است. سقف فردی وام قابل پرداخت تا 20 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و سقف مبلغ حق عضویت انتخابی ماهانه یک میلیون تومان است.

در این طرح، همه افراد و مشتریان حقیقی که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه خرد به صورت دوره ای هستند، از طریق افتتاح حساب و واریز مبالغ مستمر ماهانه، از وام قرض الحسنه بهره مند می شوند. در عین حال، سازمان ها، ارگان ها، شرکت ها و اداراتی که کارکنانشان متقاضی دریافت وام قرض الحسنه هستند نیز از این طریق می توانند از این وام بهره مند شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران