پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508469 تاریخ : 1398/12/06-09:48:44
,10028,
نام‌نویسی برای سفر نوروزی به عتبات به تاخیر افتاد

نام‌نویسی برای سفر نوروزی به عتبات به تاخیر افتاد

سرپرست معاونت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از به تاخیر افتادن زمان نام نویسی زائرانی که در ایام نوروز قصد سفر به عتبات عالیات دارند، خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد آزاد افزود: با توجه به شرایط کنونی به منظور رعایت هرچه بیشتر مسایل بهداشتی برای دو کشور ایران و عراق زمان ثبت نام برای زائران ایرانی در سامانه سازمان حج از امروز به یازدهم اسفند ماه تغییر یافت.

پیشتر سازمان حج و زیارت با انتشار فراخوان، امروز ششم اسفندماه را برای ثبت نام زائران متقاضی سفر به عتبات عالیات در ایام نوروز را اعلام کرده بود.

سرپرست معاونت عتبات عالیات سازمان حج و زیارت ادامه داد: به رغم تغییر زمان ثبت نام زائران متقاضی سفر به عتبات، اولویت ها و ساعت های مراجعه جهت نام نویسی به قوت خود باقی است.

آزاد همچنین روز گذشته در خصوص آخرین وضعیت تردد مرزها برای زائران دو کشور نیز گفت: با توجه به نشست دو روزه مشترک مسئولان ایران و عراق و موافقت طرفین، سفر زمینی زائران ایرانی به عتبات عالیات و زائران عراقی به شهرهای زیارتی ایران تا 20 اسفند ماه متوقف شد.

وی با بیان اینکه وضعیت ادامه یا لغو سفر هوایی زائران دو کشور نیز ظرف 24 ساعت آینده مشخص خواهد شد، افزود: این تصمیم با توجه به رعایت هر چه بیشتر مسایل بهداشتی برای دو کشور اتخاذ شده است.

وی با بیان اینکه به همین منظور سفر زمینی عتبات عالیات از روز جمعه گذشته متوقف شده بود، اظهار داشت: این مدت زمان ممکن است در صورت موافقت وزرای بهداشت ایران و عراق و فراهم آمدن شرایط لازم برای آغاز مجدد سفر به عتبات به کمتر از 15 روز نیز کاهش یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران