پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494330 تاریخ : 1398/09/07-13:16:47
,17,22,
ناامنی‌های اخیر گام‌های آخر دشمن برای ضربه به نظام بود

نوبخت:

ناامنی‌های اخیر گام‌های آخر دشمن برای ضربه به نظام بود

معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: ایجاد ناامنی های اخیر توسط اغتشاش گران گام آخری بود که توسط این افراد سازماندهی شد هرچند که طی مدت 48 ساعت این غائله با حضور آگاهانه مردم ختم شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد باقر نوبخت روز پنجشنبه در آیین واگذاری 500 واحد مسکن مددجویی با حضور رئیس کمبته امداد در بوشهر اظهارداشت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی با شکستن تحصن ها به محیط های اداری برگشتیم در حالی که عده ای به دنبال اعتصاب، تحصن و  ایجاد اختلاف های قومی و در تلاش برای رسیدن به مناقع شخصی خود بودند در حالی که موفقیتی در این زمینه کسب نکردند.

وی ادامه داد: این افراد در گامهای بعدی به ترور شخصیت ها و ایجاد ناامنی و تحمیل جنگی هشت ساله و اعمال تحریمهای اقتصادی ظالمانه کردند که هر کدام از این اقدامات می‌توانست دولتی را سرنگون کند اما هیچ یک به نتیجه نرسید.

رئیس سازمان برنامه و بودجه  بیان کرد: همه این موفقیت ها ، حاصل دعای خیر محرومان جامعه است که نسبت به نظام احساس خدمت کردند.

نوبخت گفت:پیش بینی می شود واحدهای مسکونی مددجویی استان بوشهراز محل تفاهم نامه احداث دو هزار واحد مسکونی استانداری بوشهر با کمیته امداد تا دهه فجر سال اینده  به اتمام برسد.

وی افزود: در صورت بهره برداری این واحدها در زمان مقرر، مجوز ساخت 500 واحد مسکونی دیگر برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر داده میشود.

رئیس سازمان برنامه و بودجه تصریح کرد: همچنین یکهزار فقره جهیزیه جدید به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر که تاکنون موفق به دریافت جهزیه های خود نشده اند نیز تحویل داده می شود.

وی بیان کرد: با ارائه مجوز لازم، امکان استفاده از یک هزار پنل خورشیدی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد استان بوشهر فراهم شده است.

نوبخت ادامه داد: این تعداد پنل خورشیدی به غیر از تعدادی است که در موافقت نامه بین سازمان برنامه و بودجه، بسیج و کمیته امداد تفاهم شده است.

شرکت در شورای برنامه ریزی استان بوشهر از دیگر برنامه های سفر یکروزه نوبخت به استان بوشهر است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران