پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519330 تاریخ : 1399/06/22-13:28:10
,1,
مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد تمدید شد

مهلت ارسال آثار به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد تمدید شد

با توجه به استقبال علاقه مندان و ایجاد فرصت جهت ارایه آثار از سوی ثبت نام کنندگان، مهلت ارسال فیلم به جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، تا پایان مهرماه تمدید شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک پاسارگاد، طبق اعلام دبیرخانه ی جشنواره فیلم کوتاه پاسارگاد، با توجه به استقبال بسیار خوب علاقه مندان و تداوم ارسال آثار، مهلت ارسال فیلم های کوتاه تا پایان مهر سال 1399 تمدید شد. به این ترتیب، افرادی که جهت ارسال آثار در سایت جشنواره ثبت نام کرده اند و همچنین سایر علاقه مندان پس از ثبت نام، می توانند آثار خود را با موضوع «حمایت از تولید و رشد اقتصاد ملی»، به دبیرخانه ارسال کنند.

این جشنواره در دو بخش فیلم سازان حرفه ای و با تجربه و همچنین جوانان و علاقه مندان غیرحرفه ای برگزار خواهد شد. مدت زمان نمایش آثار ارسالی به همراه تیتراژ باید بین 180 ثانیه تا 10 دقیقه باشد. آثار در ابعاد استاندارد (حداقل 720) و در دو کیفیت مناسب بازبینی و اکران، در فرمت های MP4 و HD یا FHD تهیه و برای دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

جوایز جشنواره در بخش فیلم سازان حرفه ای و با تجربه از نفرات اول تا سوم به ترتیب عبارتند از جام زرین پاسارگاد و مبلغ 500 میلیون ریال، جام سیمین پاسارگاد و مبلغ 350 میلیون ریال و جام بلورین پاسارگاد و مبلغ 200 میلیون ریال. همچنین جوایز جشنواره در بخش استعدادهای جوان از نفرات اول تا سوم به ترتیب جام زرین پاسارگاد و مبلغ 200 میلیون ریال، جام سیمین پاسارگاد و مبلغ 150 میلیون ریال و جام بلورین پاسارگاد و مبلغ 100 میلیون ریال است.

گفتنی است علاقه مندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت نام و دریافت کد رهگیری به سایت جشنواره به نشانی www.pasargadfilmfest.ir مراجعه کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران