پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515956 تاریخ : 1399/04/24-16:16:16
,11,
معرفی متخلفان تبلیغات کاذب تورهای خارجی به مراجع قضایی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد

معرفی متخلفان تبلیغات کاذب تورهای خارجی به مراجع قضایی

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری گفت: متخلفان ایکه اقدام به تبلیغات کاذب تورهای خارجی و فروش بلیط هواپیما به مردم می کنند به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

به گزارش بانک و صنعت، با وجود نامشخص بودن وضعیت پروازهای خارجی به مقاصد مختلف ناشی از شیوع و گسترش شیوع ویروس کرونا در کشور و اینکه تنها عده ای با داشتن شرایط خاص مانند تابعیت ویزای کاری معتبر و غیره می توانند آن هم به مقاصد خارجی معدودی پرواز کنند، برخی اقدام به تبلیغات گسترده در فضای مجازی برای انجام تورهای خارجی و پروازهای مسافری خارجی کرده اند که جز سودجویی هدفی نمی تواند داشته باشد.

جالب اینکه با وجود اینکه سازمان هواپیمایی کشوری و دیگر متولیان اعلام کردند وضعیت پروازهای خارجی به ویژه در حوزه گردشگری مشخص نیست و مردم به این تبلیغات توجهی نکنند همچنان دامنه تبلیغات برای تورهای خارجی گسترده تر و و متنوع تر می شود.

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری در این باره گفت: از آن مشاهده می شود که برخی در فضای مجازی اقدام به تبلیغات در خصوص تورها و پروازهای خارجی می کنند که متاسفانه صندلی پروازی برای آن در نظر گرفته نشده است و واقعیت ندارد.

وی افزود: این اقدام از طرف دفتر خدمات هوایی و چه از ناحیه مراکز فروش الکترونیکی تخلفی آشکار و نوعی کلاهبرداری محسوب می شود، بنابراین قطعا با آن برخورد خواهد شد.

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: با توجه به اینکه از روند قانونی فیلم فروش بلیط هواپیما و لازمه داشتن مجوز از سازمان هواپیمایی کشوری خبر دارند اطلاع دارند اقدام به فروش بلیت و تبلیغات در خصوص تورهای خارجی تخلف بوده و متخلفین از هر نوع توسط دفتر نظارت سازمان هواپیمایی کشوری به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

جعفرزاده گفت: لازم است متقاضیان سفرهای هوایی قبل از انجام پروازها به خصوص پروازهای خارجی نسبت به شرایط پذیرش مسافر از سوی کشور مقصد اطلاعات لازم را از شرکت هواپیمایی مربوطه اخذ کنند و گول این تبلیغات واهی را نخورند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران