پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492487 تاریخ : 1398/07/30-13:13:43
,10025,
معارفه سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات بیمه آسیا

معارفه سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات بیمه آسیا

با حضور نایب رییس هیات مدیره و مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره و معاونان مدیرعامل، سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات بیمه آسیا معارفه شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه آسیا، در این جلسه، نایب رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بیمه آسیا با تاکید بر نقش مهم فناوری اطلاعات در شرکت های بیمه، گفت: با توجه به افزایش حجم فعالیت های بیمه آسیا و ارائه خدمات گسترده تر در بازار، توسعه فعالیت های حوزه فناوری اطلاعات، یک نیاز مبرم است.
مسعود بادین با اشاره به حضور اینشورتک ها در صنعت بیمه، اظهار داشت: حضوراینشورتک ها می تواند هم تهدید و هم فرصت باشد. ما باید شبکه فروش را در حوزه فناوری اطلاعات تقویت کنیم.
بنابراین گزارش، فرشاد وحیدپور، سرپرست جدید مدیریت فناوری اطلاعات بیمه آسیا نیز در این نشست، با تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل و مجموعه بیمه آسیا، ضمن ارائه سوابق کاری و تجربیات کاری خود، اظهار امیدواری کرد که حضورش در بیمه آسیا برای این شرکت بزرگ بیمه ای ثمربخش باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران