پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492449 تاریخ : 1398/07/29-13:37:55
,1,
مطالعات فاز یک پروژه گراند هتل قزوین تمام شد/ شروع عملیات اجرایی از آبان ماه

مطالعات فاز یک پروژه گراند هتل قزوین تمام شد/ شروع عملیات اجرایی از آبان ماه

مدیرعامل شرکت تندیس تجارت باختر اعلام کرد: مطالعات فاز یک پروژه مرمت گراند هتل قزوین به پایان رسیده و مطالعات فاز 2 (معماری) در دست انجام است که تا پایان مهر ماه جاری به اتمام می رسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی گروه مالی گردشگری، احمد صادقی گفت: گراند هتل قزوین با قدمتی بیش از 100 سال یکی از مفاخر میراث فرهنگی کشور است که اجرای پروژه مرمت آن امسال به شرکت تندیس تجارت باختر تحویل شده است.

وی افزود: با اتمام مطالعات فاز 2، این پروژه از آبان ماه امسال وارد مرحله اجرایی خواهد شد و امیدواریم در مدت 18 ماه کار مرمت این هتل قدیمی تمام شود و به بهره برداری برسد.

صادقی ادامه داد: پروژه گراند هتل قزوین به دلیل قدمت آن از استحکام ضعیفی برخوردار است و لذا کار در آن سخت خواهد بود چرا که بخش هایی از این پروژه دچار آسیب است که نیاز به تجدیدنظر دارد و باید تدابیر خاصی اندیشیده شود.

وی تصریح کرد: در اجرای این پروژه پیش بینی شده که محل هایی برای اقامت بازدیدکنندگان  وجود داشته باشد، از این رو واحدهای اقامتی در جوار این اثر تاریخی ساخته شده و در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد.

وی درباره میزان هزینه پیش بینی شده برای مرمت گراند هتل قزوین اظهار داشت: رقم دقیق سرمایه مورد نیاز بعد از اتمام مطالعات فاز 2 مشخص  و به صندوق احیاء و بهره برداری از اماکن تاریخی و فرهنگی اعلام خواهد شد.

پروژه مرمت گراند هتل قزوین به روش ساخت، اجرا و بهره برداری(BOT) انجام خواهد شد و برای مدتی حدود 20 سال از آن بهره برداری خواهیم کرد تا هزینه های انجام شده و همچنین سود آن تامین شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 258
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران