پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519737 تاریخ : 1399/06/29-15:04:49
,15,10028,
مشارکت جدی بخش خصوصی برای تحقق «تهران هوشمند»

تفاهم نامه همکاری میان سازمان فاوای شهرداری تهران، همراه اول و مبین نت امضا شد

مشارکت جدی بخش خصوصی برای تحقق «تهران هوشمند»

تفاهم نامه همکاری در زمینه توسعه زیست بوم نوآوری شهری و راهکارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین نت به امضا رسید.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، در نشست امضای تفاهم نامه که امروز شنبه 29 شهریور برگزار شد، دکتر محمد فرجود، مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری، مهندس مهدی غیناقی، عضو هیات مدیره شرکت ارتباطات سیار ایران و دکتر حسین طهرانی، مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت حضور داشتند.
در این نشست، فرجود ضمن اشاره به برنامه تهران هوشمند و اهمیت توجه به زیست بوم نوآوری در این برنامه، بر عزم شهرداری تهران در بهره گرفتن از توانِ تخصصی بخش خصوصی در توسعه زیرساخت های شهر هوشمند و سرویس های آن تاکید کرد. او همچنین ابراز امیدواری کرد همکاری هایی از این دست به ایجاد فضای کاری مناسب برای بخش خصوصی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان بیانجامد.
مهندس مهدی غیناقی نیز به توسعه اینترنت اشیاء در جهان اشاره کرد و اظهار داشت هم زمان با دیگر کشورهای جهان، همراه اول در حال اقدام در خصوص ایجاد زیست بوم مورد نیاز اینترنت اشیاء از طریق سرمایه گذاری و تحقیق و توسعه است. او ضمن دعوت از همه ی بازیگران صنعت اینترنت اشیاء به همکاری، از قرارداد همراه اول با مبین نت برای ایفای نقش به عنوان بازوی اجرایی این مجموعه در زمینه راهبر کسب و کارهای سازمانی خبر داد.
در ادامه ی این نشست، دکتر طهرانی از آمادگی مجموعه ی خود برای همکاری در بخش های مختلف از جمله هوشمندسازی شهر خبر داد.
در پایان این نشست و پس از پاسخ به پرسش های خبرنگاران، تفاهمنامه توسعه زیست بوم نوآوری شهری و راه کارهای شهر هوشمند میان سازمان فاوای شهرداری تهران، شرکت ارتباطات سیار ایران (همراه اول) و شرکت ارتباطات مبین نت به امضای نمایندگان سه مجموعه رسید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران