پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508762 تاریخ : 1398/12/11-16:54:28
,11,
مسافران در ورودی و خروجی پایانه‌ها غربال می‌شوند

یک مقام مسوول:

مسافران در ورودی و خروجی پایانه‌ها غربال می‌شوند

مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای گفت: در همکاری با وزارت بهداشت، مسافران ورودی و خروجی در ترمینال‌های برون شهری غربالگری می‌شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، داریوش باقرجوان، مدیرکل دفتر حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای درخصوص ممنوعیت تردد اتوبوس‌های مسافربری به سمت استان قم در شهرستان ارومیه اظهار داشت: درخصوص این دست تصمیمات سازمان تابع ستاد مرکزی مبارزه با کرونا بوده و هر تصمیمی که گرفته شود برای ما لازم الاجرا خواهد بود.

وی ادامه داد: تا به حال محدودیت سراسری نداشتیم. تصمیمی که در استان آذربایجان غربی گرفته شده، تصمیم محلی بوده که توسط شورای تأمین شهرستان ارومیه اتخاذ شده است.

این مقام مسؤول درخصوص تصمیمات اتخاذ شده برای ضدعفونی پایانه‌ها و کنترل و نظارت بر مسافران از سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، گفت: در بحث اتوبوس‌ها و پایش پرسنل شرکت‌های حمل و نقل، رانندگان و کمک رانندگان این موضوع جزو وظایف ذاتی شرکت‌های حمل و نقل است. در این زمینه بخش‌نامه‌ای صادر و کارها در حال انجام است. در موضوع غربالگری مسافری نیز کار در ورودی و خروجی ترمینال‌ها انجام می‌گیرد که با هماهنگی وزارت بهداشت و همکاران‌شان در استان‌ها این مساله اعلام شده که حتماً افرادی حضور داشته و پایش را انجام دهند.

باقرجوان گفت: در این خصوص از وزارت بهداشت تقاضا می‌کنیم همکاری‌های لازم را داشته باشند تا پایش انجام بگیرد. در بحث ترمینال‌های مسافری یک بحث مهم دیگر در مورد اقداماتی است که در این خصوص از طریق شهرداری‌ها در پایانه‌های مسافری انجام می‌گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 254
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران