پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522467 تاریخ : 1399/08/20-17:39:17
,17,25,
مدیرعامل شرکت مس از طرح های توسعه ای مجتمع مس سونگون بازدید کرد

با هدف سرعت بخشی به طرح های جهش تولید؛

مدیرعامل شرکت مس از طرح های توسعه ای مجتمع مس سونگون بازدید کرد

دکتر «اردشیر سعدمحمدی»، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران از مجتمع مس سونگون و طرح های توسعه ای این مجتمع بازدید کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازشرکت ملی صنایع مس ایران،در این بازدید «حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط عمومی شرکت مس، «محراب احمدیان»، معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم های اطلاعاتی شرکت مس، «علی بیات ماکو»، مدیر مجتمع مس سونگون دکتر سعدمحمدی را همراهی می کردند.
در جریان این بازدید آخرین وضعیت فعالیت های اکتشافی، پیشرفت طرح های توسعه هیپ لیچینگ سونگون و فاز سه تغلیظ و نوار نقاله با هدف دستیابی به جهش تولید مورد بررسی قرار گرفت.
بر اساس این گزارش، پس از بازدید از طرح های توسعه جلسه تولید مجتمع مس سونگون با حضور دکتر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس و جمعی از معاونان، مدیران و مجریان طرح های توسعه با هدف بررسی عملکرد تولیدی این مجتمع برگزار شد. همچنین در ادامه این جلسه، مجریان طرح های توسعه مجتمع مس سونگون گزارشی از پیشرفت این طرح ها که با هدف افزایش و جهش تولید و اشتغال زایی در استان آذربایجان شرقی طراحی و تعریف شده اند، ارائه دادند.
بر پایه این گزارش، طرح احداث فاز سه تغلیظ مجتمع مس سونگون با ظرفیت 150 هزار تن کنسانتره مس با عیار 0.26؛ پروژه کارخانه هیپ لیچینگ مجتمع مس سونگون با هدف تولید 3000 تن مس کاتدی و طرح های تکمیل چرخه تولید در مجتمع مس سونگون با هدف تولید 100 هزار تن مس کاتدی در این مجتمع در حال انجام است.
گفتنی است، مجتمع مس سونگون در شهریورماه امسال با همت پرسنل زحمتکش موفق شد عملکردی درخشان و رکوردی تاریخی را در تولید کنسانتره مس به ثبت برساند به طوری که کارخانه تغلیظ مس سونگون در شهریورماه سال جاری موفق شد به رکورد تولید 31.701 تن کنسانتره دست یابد که 12.3 درصد از برنامه پیش بینی بالاتر بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران