پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517972 تاریخ : 1399/05/27-10:39:19
,1,
مدیر جدید امور پشتیبانی بانک کارآفرین معرفی شد

مدیر جدید امور پشتیبانی بانک کارآفرین معرفی شد

مراسم معارفه مدیر جدید امور پشتیبانی بانک کارآفرین برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، این مراسم روز یکشنبه 26 مرداد و با حضور دکتر احمد بهاروندی عضو هیات مدیره، دکتر فرشاد محمدپور معاون مدیرعامل در امور مالی و مجامع و برخی از مدیران ارشد برگزار شد.

در این مراسم دکتر احمد بهاروندی ضمن تشکر از زحمات شادی هاشمی سرپرست پیشین امور پشتیبانی گفت: مدیریت امور پشتیبانی از واحدهای لجستیکی و زیرساختی بانک است و همکاران ما در این واحد با صداقت و خلوص نیت، تمام توان خود را در جهت تحقق اهداف بانک به کار می گیرند.

وی در ادامه برای مدیر جدید این واحد آرزوی موفقیت کرد و افزود: امیدوارم آقای حبیب زاده نیز با همراهی و حمایت مدیران ارشد در این راستا گام های مفید و موثر بردارند.

در بخش دیگری از این مراسم دکتر فرشاد محمدپور از اظهار داشت: خانم هاشمی در این فرصت چندماهه عملکردی فراتر از انتظارات ما از خود نشان داد و با تعصب و جدیت، امور جاری مدیریت امور پشتیبانی را به بهترین شکل هدایت کرد.

وی همچنین با قدردانی از خدمات هاشمی، برای مدیر جدید پشتیبانی آرزوی موفقیت کرد و گفت: آقای حبیب زاده دارای پشتوانه اجرایی قوی هستند و بدون شک این مدیریت با حضور ایشان قوی تر از گذشته عمل خواهد کرد.

وی در بخش پایانی سخنان خود گفت: انتظار دارم مدیریت امور پشتیبانی ضمن کوتاه کردن فرایندها و تلاش در جهت تسریع امور تا حصول نتیجه مطلوب، استفاده از سیستم های مکانیزه را نیز در صدر برنامه های خود قرار دهد.

شادی هاشمی سرپرست پیشین مدیریت امور پشتیبانی نیز از حسن اعتماد مدیران ارشد جهت سپردن مسئولیت سرپرستی امور پشتیبانی قدردانی کرد و گفت: برای آقای حبیب زاده در سمت جدید آرزوی موفقیت می کنم. بنده و همکارانم در مدیریت امور پشتیبانی، از هیچ کمک و همراهی برای دستیابی به اهداف و برنامه های بانک فروگذار نخواهیم کرد.

در ادامه این مراسم، بابک حبیب زاده مدیر جدید امور پشتیبانی بانک کارآفرین ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل و مدیران ارشد اظهار داشت: ان شاءالله با همراهی همکاران در مدیریت امور پشتیبانی و سایر واحدها، با شعار سلامت، سرعت و دقت، در راستای تحقق اهداف و برنامه های بانک گام برخواهیم داشت. بدون شک تجربیات مدیران ارشد راهگشای بنده در مدیریت امور پشتیبانی بانک کارآفرین خواهد بود.

در پایان این جلسه حکم مدیر امور پشتیبانی بانک کارآفرین توسط دکتر احمد بهاروندی به وی اعطا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران