پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519762 تاریخ : 1399/06/29-17:52:55
,15,
مبین نت نماینده همراه اول در ارائه خدمات سازمانی شد

مبین نت نماینده همراه اول در ارائه خدمات سازمانی شد

پیرو مذاکرات و توافقات انجام شده بین مبین نت و همراه اول، بزرگترین اپراتور ارتباطی کشور نمایندگی بازاریابی، فروش و پشتیبانی محصولات و خدمات سازمانی (B2B) خود را به مبین نت واگذار کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت مبین نت، این توافق با رویکرد ارائه خدمات تخصصی مدیریت شده (Managed Services) فعالیت های مبین نت در ارائه خدمات یکپارچه و امن به سازمان ها، نهادها و کسب وکارهای مختلف را گسترده تر از پیش کرده است.

شایان ذکر است طی این همکاری با توجه به سوابق، کیفیت و تنوع خدمات ارائه شده در حوزه خدمات فناوری اطلاعات و ارتباطات، شرکت ارتباطات مبین نت به عنوان نماینده همراه اول در حوزه ارائه خدمات سازمانی معرفی شده تا به عنوان بازوی اجرایی، کسب وکار جاری سازمانی همراه اول به این شرکت منتقل شده و توسعه یابد. مبین نت درحال حاضر سبد کاملی از سرویس های موردنیاز سازمان ها از قبیل شبکه های ارتباطی، وای فای مدیریت شده، خدمات مبتنی بر مرکز داده و... را به بدنه سازمانی کشور ارائه می کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران