پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492231 تاریخ : 1398/07/24-12:33:02
,1,
لزوم رعایت بهداشت اعتباری در شعب بانک کارآفرین

لزوم رعایت بهداشت اعتباری در شعب بانک کارآفرین

حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین در بازدید از شعبه ناهید بر لزوم رعایت بهداشت اعتباری توسط کلیه شعب تاکید کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، سپیده جوادی رئیس این شعبه ضمن قدردانی از حضور مدیرعامل و مدیران ارشد در شعب سراسر کشور، گزارشی از عملکرد شعبه ارائه داد و اقدامات شایسته وی و سایر همکاران این شعبه در جذب منابع ارزان‌قیمت، توسط مدیرعامل و مدیران ارشد مورد تقدیر قرار گرفت.

بر اساس این گزارش در این بازدید تهرانفر اظهار داشت: بهداشت اعتباری باید به عنوان یک اصل توسط همکاران ما در شعب مورد توجه قرار بگیرد.

وی در ادامه با تاکید بر ضرورت همگام شدن با تغییرات روز کشور افزود: اگرچه بانک کارآفرین از ابتدا با رویکرد بانکداری کلان تاسیس شده، اما در مقطع فعلی لازم است بانکداری خرد نیز در شعب مدنظر قرار بگیرد. توسعه شبکه شعب بانک طی چند سال اخیر، با همین رویکرد انجام شده است.

تهرانفر در بخش دیگری از سخنان خود گفت: همکاران ما در شعب و واحدهای ستادی، باید اهلیت اعتباری مشتری را به دقت مورد بررسی قرار بدهند و سپس اقدام به اعطای تسهیلات نمایند. در صورت بی‌توجهی به این مسئله، بانک با مشکلات زیادی از جمله افزایش حجم مطالبات معوق و مشکوک‌الوصول موجه خواهد شد و این مسئله در درازمدت منافع بانک را دچار آسیب‌های جدی خواهد کرد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران