پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492290 تاریخ : 1398/07/25-11:36:47
,5,
قیمت نفت دیشب 1 درصد جهش کرد، امروز 1 درصد سقوط!

قیمت نفت دیشب 1 درصد جهش کرد، امروز 1 درصد سقوط!

قیمت نفت که چهارشنبه شب با نشانه‌هایی از احتمال تمدید توافق کاهش تولیدات اوپک، 1 درصد جهش کرده بود، امروز صبح با اعلام افزایش فراتر از انتظار ذخایر انبارهای نفت آمریکا، 1 درصد سقوط کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، قیمت نفت که چهارشنبه شب با نشانه‌هایی از تقویت احتمال تمدید توافق کاهش تولیدات اوپک، 1 درصد جهش کرده بود، امروز صبح با اعلام افزایش فراتر از انتظار ذخایر انبارهای نفت آمریکا، 1 درصد سقوط کرد.

اعضای اوپک و متحدان آن در 5-6 دسامبر در وین دیدار می‌کنند تا سیاست تولید نفت خود را مورد بازنگری قرار دهند. ناظران و فعالان بازارها معتقدند که این گروه که به اوپک پلاس مشهور شده‌اند، توافق می‌کنند تا زمانی که تقاضای نفت با عرضه آن متوازن شود، کاهش تولیدات خود را ادامه دهند.

موسسه سوخت آمریکا (ای‌پی‌آی) اعلام کرد که میزان ذخایر انبارهای نفت این کشور، در هفته منتهی به 11 اکتبر به 432.5 میلیون بشکه افزایش یافته است. داده‌های دولتی قرار است شب پنج‌شنبه اعلام شوند. 

تحلیل‌گران پیش‌بینی می‌کردند که میزان ذخایر انبارهای نفت آمریکا، کمتر از این میزان و تنها 2.8 میلیون بشکه، افزایش پیدا کند.

پس از این که شاخص‌های نفتی، معاملات دیشب را با 1 درصد جهش به پایان بردند، روز پنج‌شنبه، تا ساعت 10:05 به وقت تهران، قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام برنت 55 سنت یا 0.93 درصد سقوط کرد و به 58.87 دلار رسید.

قیمت پیش‌خرید هر بشکه نفت خام آمریکا، دابلیوتی‌آی، تا همین ساعت، 55 سنت یا 1.03 درصد سقوط کرد و به 52.81 دلار رسید. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 254
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران