پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508785 تاریخ : 1398/12/12-09:29:02
,7,4,
قیمت جهانی طلا 1 درصد جهش کرد

با تداوم شیوع ویروس کرونا؛

قیمت جهانی طلا 1 درصد جهش کرد

تداوم شیوع سریع ویروس کرونا در جهان و امید به کاهش نرخ بهره فدرال‌رزرو باعث شد تا قیمت جهانی طلا، به دنبال سقوط سنگین خود در معاملات روز جمعه، بیش از 1 درصد جهش کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، روز دوشنبه، تداوم شیوع سریع ویروس کرونا در جهان و امید به کاهش نرخ بهره فدرال‌رزرو باعث شد تا قیمت جهانی طلا، به دنبال سقوط سنگین خود در معاملات روز جمعه، بیش از 1 درصد جهش کند.

در این میان، قیمت پیش‌خرید هر اونس طلا، اسپات‌گلد، 1.15 درصد تا ساعت 9:09 به وقت تهران جهش کرد و به 1602.9502 دلار رسید.

قیمت پیش‌خرید هر اونس طلای آمریکا 2.44 درصد جهش کرد و به 1604.90 دلار رسید.

استفن اینس، استراتژیست ارشد شرکت خدمات مالی اکسی‌کراپ، گفت: روز جمعه هیأت‌مدیره فدرال‌رزو اشاره کردند که نرخ بهره را کاهش خواهند داد که این برای بالا بردن قیمت طلا کافی بود.

جرومی پاول، رئیس فدرال‌رزرو،  گفت: در حالی که اقتصاد آمریکا قدرتمند باقی مانده است، شیوع ویروس کرونا به یک ریسک در حال رشد تبدیل شده که بانک مرکز ی آماده است اقدامات مناسبی را در صورت لزوم انجام دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 289
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران