پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518162 تاریخ : 1399/06/01-11:02:38
,6,
قرعه کشی طرح مشارکت در تولید سایپا برگزار شد

با حضور مسوولان دستگاه های نظارتی

قرعه کشی طرح مشارکت در تولید سایپا برگزار شد

مراسم قرعه کشی سومین طرح مشارکت در تولید گروه خودروسازی سایپا برای دو محصول کوئیک اس و ساینا اس این گروه با حضور مسوولان دستگاه های نظارتی برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت، دور جدید طرح پیش فروش دو محصول کوییک اس و ساینا اس از سوی شرکت سایپا از 25 تا 28 مرداد انجام شد و امروز نیز مراسم قرعه کشی برای معرفی منتخبان مجاز به ثبت نام نهایی این خودرو ها برگزار شد.

در این طرح پیش فروش، خودرو کوییک اس با پیش پرداخت 40 میلیون و 800 هزار تومان و موعد شهریور و مهر 1400 و خودروی ساینا اس با پیش پرداخت 39 میلیون و 800 هزار تومان و موعد تحویل شهریور و مهر 1400 عرضه شده بود.
در این طرح، در مجموع 88 هزار و 267 نفر شرکت کرده بودند که 87 هزار و 528 نفر واجد شرایط بودند و از این تعداد، 27 هزار و 965 نفر برای ساینا اس و مابقی برای کوئیک اس ثبت نام کرده بودند.
به ازای هر 9 نفری که در طرح مشارکت در تولید ساینا اس ثبت نام کرده اند و هر 38 نفری که در کوئیک اس ثبت نام کرده اند یک نفر (و در مجموع از هر 18 نفر حاضر در طرح مشارکت، یک نفر) شانس برنده شدن در این قرعه کشی را دارد.
در این طرح محدودیت های قبلی نظیر محدودیت کد ملی، داشتن گواهینامه رانندگی، نبود امکان صلح و فروش وکالتی، ثبت نام و صادر نشدن فاکتور خرید از سایپا و ایران خودرو در 48 ماه گذشته، نداشتن پلاک فعال و همخوانی شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت بانکی نیز در این مرحله لحاظ شده است.
منتخبان خرید خودرو در طرح های فروش فوق العاده، پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات سایپا و ایران خودرو امکان شرکت در این طرح را ندارند.
همچنین به ازای هر دو نفر برنده اصلی، یک نفر به عنوان برنده رزرو درنظر گرفته شود و برای این افراد نیز در مجموع، 2 هزار و 423 خودرو شامل 793 کوئیک اس و هزار و 630 ساینا اس در نظر گرفته شده است.
قرار است متقاضیان واجد شرایط و منتخبان اصلی و رزرو، پس از تکمیل وجه در زمان مشخص یکساله خودروی خود را دریافت کنند.
قرار است نفرات منتخب ظرف سه روز آینده نامه و پیامک برنده شدن در قرعه کشی را دریافت کنند.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 230
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران