پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508391 تاریخ : 1398/12/05-09:51:55
,21,
قدردانی ویژه از نقش آفرینی ملت شریف ایران

قدردانی ویژه از نقش آفرینی ملت شریف ایران

ضرغام فولادوند، از ایجاد مردم ، از حضور در پای صندوق های رای، در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

بانک و صنعت ، «خداوند یکتا و متعال را شاکرم که یکبار دیگر مردم متدین،غیور و سرافراز ایران اسلامی شکوه و اقتدار خود را در لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب اسلامی در عرصه انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی با اقتداربه نمایش گذاشتند و همه نقشه های دشمنان خارجی این سرزمین رایکبار دیگر با حضور حداکثری خود نقش بر آب کردند.

مردم شریف و نجیب سراسر ایران اسلامی در این همایش ملی همانند سال‌های گذشته نقش آفرینی نمودند و برگ زرین دیگر به آرمانهای امام ، رهبری و نیز شهدای انقلاب اسلامی به ویژه خون پاک و مطهر سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی افزودند و عهد و پیمان بستند.

اینجانب ضمن شکرگزاری به درگاه خداوند متعال به واسطه الطاف خودش در این آزمون مهم، از همه مردم بویژه اقوام و مذاهب سراسر کشور صمیمانه تشکر و قدر دانی نموده و سجده شکر به جای می آورم همچنین از تمامی مسئولین استان‌های سراسر کشور به ویژه نمایندگان محترم ولی فقیه و امامان جمعه ، استانداران محترم و نیز تمامی مدیران نظارتی و اجرایی که همه تلاش خود را در برگزاری این انتخابات عظیم و دشمن شکن به کار بستند تقدیر  و تشکر می‌نمایم.

همچنین جا دارد از همه احزاب، گروه‌ها و تشکل‌های سیاسی و غیرسیاسی تشکر نمایم . تشکر ویژه دارم از شورای مرکزی ستاد اقوام و مذاهب کشور، تهران بزرگ ، شهرستان‌های استان تهران و دبیران استانی و تمامی کمیته‌های کشوری تهران بزرگ ، استان‌ها و شهرستان‌ها و تک تک اعضای فعال ستاد اقوام و مذاهب و شورای مرکزی ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس محترم شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی برادر ارجمند و دانشمند جناب آقای دکتر *حداد عادل* و دبیرمحترم این شورا سرور گرامی و فرهیخته جناب آقای دکتر *سروری* و کلیه اعضای شورای مذکور که مارا دراین سازماندهی بزرگ رهنمود و حمایت کردند.

در خاتمه تشکر و سپاس خویش را از همه خانواده های معزز شهدا و ایثارگران، فرهنگیان، روحانیون و هیات‌های مذهبی، ورزشکاران، کارگران، اساتید دانشگاه، هنرمندان، بانوان و دانشجویان و نیز آحاد مردم فهیم و انقلابی ابلاغ می‌نمایم .

ضرغام فولادوند؛ معاون اقوام و مذاهب شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی و رئیس ستاد اقوام و مذاهب کشورارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 205
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران