پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492186 تاریخ : 1398/07/23-17:13:48
,17,4,
فولکس واگن تاسیس کارخانه جدید در ترکیه را به تعویق انداخت

با افزایش اعتراضات بین‌المللی به حمله ترکیه به سوریه؛

فولکس واگن تاسیس کارخانه جدید در ترکیه را به تعویق انداخت

با افزایش اعتراضات بین‌المللی به حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه، فولکس واگن تصمیم‌گیری در مورد ساخت کارخانه خودروسازی در ترکیه را به تعویق انداخته است تا به خوش‌نامی این شرکت آسیبی نرسد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز، روزنامه آلمانی هندلزبلات گزارش داد که با افزایش اعتراضات بین‌المللی به حمله نظامی ترکیه به شمال سوریه، فولکس واگن تصمیم‌گیری در مورد ساخت کارخانه خودروسازی در ترکیه را به تعویق انداخته است تا به خوش‌نامی این شرکت آسیبی نرسد. 

سخنگوی این خودروساز بزرگ در گفتگو با این روزنامه اعلام کرد: ما با نگرانی زیادی ناظر این وضعیت هستیم. 

در اوایل این ماه فولکس واگن شعبه‌ای در استان غربی ترکیه، مانیسا، تاسیس کرد. البته این شرکت اعلام کرد که هنوز در مراحل نهایی مذاکرات قرار دارد و در مورد ساخت کارخانه تصمیم نهایی را نگرفته است. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 327
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران