پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521459 تاریخ : 1399/07/27-14:52:12
,15,
فلش پلیر خود را به روزرسانی کنید

فلش پلیر خود را به روزرسانی کنید

مهاجم با بهره برداری از آسیب پذیری جدید فلش پلیر می تواند کدهای دلخواهی را در سیستم آلوده اجرا کرده و کنترل سیستم کاربر را در دست گیرد و شرکت Adobe به روزرسانی های امنیتی این آسیب پذیری را برای نسخه های ویندوز، لینوکس، مک و کروم منتشر کرده است.

به گزارش بانک و صنعت، شرکت Adobe به روزرسانی های امنیتی جدیدی را در راستای آسیب پذیری های Flash Player برای نسخه های ویندوز، لینوکس، مک و کروم با شناسه CVE-2020-9746 و با درجه اهمیت بحرانی (Critical) منتشر کرده است.

این آسیب پذیری از نوع NULL Pointer Dereference است. مهاجم با بهره برداری از این آسیب پذیری می تواند کدهای دلخواهی را در سیستم آلوده اجرا کرده و کنترل سیستم کاربر را در دست گیرد. بهره برداری از آسیب پذیری مستلزم این است که مهاجم رشته های مخرب را در پاسخ به HTTP (که به طور پیشفرض بر بستر SSL/TLS تحویل داده می شود) ارسال کند.

جدول زیر که مرکز ماهر (مدیریت امداد و هماهنگی رخدادهای رایانه ای) آن را منتشر کرده، لیست محصولات آسیب پذیر را نشان می دهد. کاربران برای آگاهی از نسخه Player Flash نصب شده روی سیستم عامل خود کافیست به صفحه اصلی Player Flash About مراجعه کنند و با انتخاب گزینه «About Adobe (or Macromedia) Flash Player» نسخه نصب شده روی سیستم خود را مشاهده کنند. برای رفع این آسیب پذیری لازم است که کاربران با مراجعه به سایت Adobe آخرین نسخه محصول مورد نظر را دانلود و نصب کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 262
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران