پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517993 تاریخ : 1399/05/27-13:18:16
,10028,10031,
فعالیت سرویس مدارس بر اساس وضعیت کرونا در شهرها متغیر است

عباس پور مطرح کرد

فعالیت سرویس مدارس بر اساس وضعیت کرونا در شهرها متغیر است

مدیر کل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش درباره شرایط استفاده از سرویس مدارس با توجه به پروتکل ابلاغی آموزش و پرورش در خصوص پروتکل های بهداشتی در سال تحصیلی پیش رو، توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش بانک و صنعت، نورعلی عباس پور مدیر کل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش در برنامه رادیویی «صبح و گفتگو» با بیان اینکه در دستورالعمل بازگشایی مدارس که چند روز پیش ابلاغ شده است، درباره نحوه ارائه سرویس مدارس در شرایط سفید، زرد و قرمز توضیح داده شده است، گفت: چنانچه شرایط شهر قرمز باشد، اصلاً سرویسی در کار نخواهد بود. اگر شهر در وضعیت زرد باشد حداقل دو روز در هفته دانش آموزان از سرویس مدارس استفاده می کنند. همچنین اگر سفید باشد، مانند گذشته سرویس مدارس فعالیت خواهد کرد.

وی افزود: تصمیم گیری درباره نحوه خدمات دهی سرویس مدارس در هر شهرستان بر عهده کارگروه ماده 18 است. در این کارگروه نماینده والدین، آموزش و پرورش و شهرداری حضور دارند و در این باره تصمیم گیری می کنند و در حال حاضر در خیلی از استان ها این اقدامات انجام شده است. خانواده دانش آموزان به میزانی که از این سرویس استفاده می کنند باید مبلغ مورد نظر را بپردازند.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش با تأکید بر اینکه خانواده ها در هنگام ثبت نام نباید هزینه سرویس مدرسه را کامل پرداخت کنند، عنوان کرد: طبق دستورالعملی که از وزارت آموزش و پرورش ارسال شده است، قبلاً والدین 40 درصد هزینه را در ابتدا پرداخت می کردند و در اسفند ماه تسویه صورت می گرفت اما در حال حاضر شهرها بر اساس شرایط شان اقدام به دریافت هزینه می کنند و در این راستا برخی از شهرها 20 درصد از هزینه ها را دریافت کرده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران