پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522755 تاریخ : 1399/09/03-10:41:06
,17,2,
طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن

طرح جدید سپرده گذاری در بانک مسکن

بانک مسکن امکان جدیدی برای پس انداز مشتریان خود در قالب راه اندازی «سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی» فراهم کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بانک مسکن، طرح جدید بانک مسکن امکان پس انداز در شرایط اقتصادی را ایجاد خواهد کرد. این طرح با عنوان «سپرده گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی» است که مشتریان با افتتاح آن امکان واریز و برداشت را خواهند داشت. نرخ سود علی الحساب پیش بینی شده برای این سپرده گذاری معادل 10 درصد برای سپرده کوتاه مدت و 18 درصد برای سپرده بلند مدت می باشد.
مشتریان با افتتاح این حساب همچون دیگر حساب های کوتاه مدت، با دارا بودن کارت بانکی می توانند از تمامی خدمات بانکداری الکترونیک همچون اینترنت بانک، همراه بانک و... استفاده کنند.
متقاضیان برای افتتاح این حساب باید حداقل 200 هزار تومان موجودی داشته باشند به این معنا که کاهش سپرده به کمتر از این رقم منجر به فسخ حساب می شود.
مطابق با مفاد قرارداد افتتاح حساب، سیستم پس از واریز سود در پایان هر ماه، به صورت اتوماتیک در اول هر ماه نسبت به برداشت از حساب (مازاد بر حداقل مبلغ لازم جهت جلوگیری از فسخ حساب) اقدام و یک فقره سپرده سرمایه گذاری بلندمدت 2 ساله آتیه طلایی 3 جدید با حداقل مبلغ 50 هزار تومان و نرخ سود علی الحساب 18 درصد (در حال حاضر) به نام مشتری افتتاح می کند.
البته افتتاح حساب سپرده بلندمدت بیش از حداقلِ فوق (50 هزار تومان) با احتساب ضرایب یک ریالی صورت پذیرفته و این امر مادامی که سپرده کوتاه مدت آتیه طلایی 3 نزد بانک مفتوح باشد، به صورت سیستمی هر ماه تکرار می شود.
گفتنی است حساب واسطه تمامی حساب های مفتوحه، سپرده سرمایه گذاری کوتاه مدت آتیه طلایی 3 بوده، تمام عملیات بانکی بر روی حساب واسطه انجام می پذیرد.

طرح سپرده گذاری بانک مسکن به راحتی می تواند یک پناهگاه امن برای پس اندازهای خرد و کلان مشتریان باشدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 201
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران