پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508629 تاریخ : 1398/12/10-12:12:12
,15,
ضرب‌العجل یک روزه به اپراتورها برای بهبود کیفیت اینترنت

معاون وزیر ارتباطات اعلام کرد:

ضرب‌العجل یک روزه به اپراتورها برای بهبود کیفیت اینترنت

افت کیفیت اینترنت در چند روز گذشته صدای کاربران فضای مجازی را درآورد. رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور حالا از ضرب العجلی که برای بهبود کیفیت به اپراتورهای ثابت و همراه اعلام شده، خبر می‌دهد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، از هفته گذشته و با ورود ویروس کرونا به کشور، مدارس و دانشگاه‌ها به حالت تعطیل درآمد، برای برخی کارمندان پروسه دورکاری تعریف شد و همین مسئله استفاده از اینترنت را چندین برابر کرد.

تا آنجا که حسین فلاح جوشقانی رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی از افزایش 40درصدی استفاده کاربران از اینترنت خبر داد.

او افزود: به واسطه شیوع بیماری کرونا، مردم در خانه مانده‌اند و به همین دلیل استفاده از اینترنت افزایش پیدا کرده است. همین مساله باعث شده تا پهنای باند اپراتورها اشباع شود و کیفیت ارایه خدمات آن‌ها کاهش پیدا کند.

معاون وزیر ارتباطات گفت: پس از اعلام شکایت‌هایی که در این خصوص از سوی کاربران انجام شده است، به اپراتورهای همراه خصوصا همراه اول، شرکت ارتباطات زیرساخت، شرکت مخابرات ایران و اپراتورهای ثابت دستور دددیم این موضوع را بررسی و مشکل کمبود ظرفیت را حداکثر تا فردا شب رفع کنند. 

شیوع کرونا در کشور اگر چه به قرنطینه شهرها منجر نشده اما دولت با موافق با مرخصی ها و تعریف دورکاری برای برخی کارمندان موافقت کرده تا پیک بیماری که به گفته وزیر بهداشت دو هفته آینده خواهد بود با کمترین صدمه پشت سر گذاشته شود. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 228
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران