پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492389 تاریخ : 1398/07/28-13:55:54
,5,4,
صادرات نفت عربستان روی 6.8 میلیون بشکه تثبیت شده بود

پیش از حمله یمن به تاسیسات آرامکو

صادرات نفت عربستان روی 6.8 میلیون بشکه تثبیت شده بود

میانگین صادرات روزانه نفت خام عربستان در ماه اوت (مرداد- شهریور) امسال و پیش از حمله پهبادی ارتش یمن به تاسیسات شرکت آرامکو، روی رقم حدود 6 میلیون و 880 هزار بشکه تثبیت شده بود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از داده‌های رسمی اعلام‌شده به مؤسسه جودی (Joint Organizations Data Initiative -JODI)، صادرات نفت عربستان در ماه اوت امسال بدون تغییر نسبت به ماه پیش از آن، 6 میلیون و 880 هزار بشکه در روز بود.

همچنین طبق آمار یادشده، تولید نفت عربستان در این دوره 9 میلیون و 789 هزار بشکه در روز بود که 209 هزار بشکه نسبت به ماه پیش از آن بیشتر است.

مصرف داخلی پالایشگاه‌های نفت عربستان در ماه اوت امسال نیز 137 هزار بشکه در روز نسبت به ماه پیش از آن افزایش یافت و به 2 میلیون و 574 هزار بشکه در روز رسید.

این آمارها مربوط به پیش از حمله نیروهای یمنی به تأسیسات نفتی عربستان در ماه سپتامبر (شهریور-مهر) امسال است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 236
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران