پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492293 تاریخ : 1398/07/25-11:50:51
,10028,22,
سیل اخیر 21 میلیارد تومان به عباس‌آباد خسارت زد

سیل اخیر 21 میلیارد تومان به عباس‌آباد خسارت زد

فرماندار شهرستان عباس‌آباد میزان خسارت وارده به تاسیسات زیربنایی، کشاورزی، دام و طیور و مسکونی در بارندگی شدید و سیل اوایل هفته‌جاری در این شهرستان را حدود 21 میلیارد تومان اعلام کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بارندگی رگباری شنبه شب و روز یکشنبه هفته جاری در غرب مازندران سبب طغیانی شدن رودخانه ها و در نهایت جاری شدن سیل در برخی از شهرستان های ساحلی این منطقه از جمله رامسر ، عباس آباد ، چالوس ، نوشهر و تنکابن شد که در برخی از نقاط خسارت زیادی وارد کرد.     

جواد اصلانی اظهار داشت: از این میزان خسارت ، 18 میلیارد و 400 میلیون تومان آن مربوط به بخش های تاسیسات زیربنایی ، کشاورزی ، دام و طیور و بقیه نیز بناهای مسکونی و لوازم خانگی بوده است.

وی افزود: هم اکنون این میزان خسارت به شکل مکتوب و مستند برای بررسی به واحد مدیریت بحران استانداری ارسال شده است امیدوارم این پیگیری ها نتیجه دهد و با پرداخت اعتبار بتوان بخشی از خرابی های به بار آمده ناشی از این حادثه در این شهرستان ترمیم شود.     

شهرستان عباس آباد با سه نقطه شهری ، 43 روستا و جمعیتی دستکم 50 هزار نفر در غرب مازندران واقع است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 237
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران