پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492739 تاریخ : 1398/08/06-17:38:52
,17,4,
سود بزرگترین بانک اروپا 18 درصد سقوط کرد

سود بزرگترین بانک اروپا 18 درصد سقوط کرد

بزرگترین بانک اروپا اعلام کرد که در سه ماهه سوم امسال، سود قبل از کسر مالیات این بانک، به شدت نسبت به دوره مشابه سال قبل افت کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، بزرگترین بانک اروپا، اچ‌اس‌بی‌سی، اعلام کرد که در سه ماهه سوم امسال، سود قبل از کسر مالیات این بانک، به شدت نسبت به دوره مشابه سال قبل افت کرده است.  

این بانک اعلام کرد که در 3 ماهه منتهی به سپتامبر، سود قبل از کسر مالیات آن با 18 درصد سقوط نسبت به دوره مشابه سال گذشته، به 4.8 میلیارد دلار رسیده است.

تحلیل‌گران شرکت‌کننده در نظرسنجی رویترز پیش‌بینی کرده بودند که سود این 3 ماهه بانک 12 درصد سقوط کرده و به 5.3 میلیارد دلار برسد.  

اچ‌اس‌بی‌سی اعلام کرد که درآمد این 3 ماهه با 3 درصد افت نسبت به سال گذشته، به 13.36 میلیارد دلار رسیده است.  

نوئل کوئین، مدیرعامل موقت این گروه بانکی، گفت: بخش‌هایی از تجارت بانک، به ویژه بخش آسیایی آن در این شرایط چالش‌برانگیز عملکرد خوبی داشته‌اند. سود پیش از کسر مالیات بانک در آسیا 4 درصد نسبت به سال گذشته افزایش داشته است.  

او ادامه داد: اما در سایر بخش‌ها، به ویژه قاره اروپا، عملکرد بانک به هیچ‌وجه قابل قبول نبوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 233
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران