پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492569 تاریخ : 1398/08/01-16:50:19
,1,
سهامداران بانک کارآفرین به سود رسیدند

بر اساس صورت‌های مالی حسابرسی نشده؛

سهامداران بانک کارآفرین به سود رسیدند

بر اساس صورت‌های مالی (حسابرسی نشده)، بانک کارآفرین در دوره 6 ماهه منتهی به شهریور سال جاری برای سهامداران خود سود محقق کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک کارآفرین، این بانک در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه 1398 (حسابرسی نشده) و با استناد به گزارش شفاف‌سازی مالی که در سامانه کدال منتشرشده است، تاکنون مبلغ 662.987 میلیون ریال سود خالص محقق کرده است.

لازم به ذکر است که مهم‌ترین دلیل شناسایی سود این بانک نسبت به مدت مشابه سال قبل، افزایش 114 درصدی جمع درآمدها بوده که افزایش این رقم به دلیل میزان اعطای تسهیلات و وصول مطالبات و همچنین مدیریت هزینه‌ها محقق شده است.

بر اساس این گزارش این بانک همچنین در سال گذشته به‌منظور پاسخگویی به نیازهای مالی و اعتباری مشتریان، علاوه بر اعطای تسهیلات مطابق با رویه‌های قبلی، اعطای تسهیلات خرد و مبادله‌ای را نیز در دستور کار خود قرار داد. اعطای تسهیلات مرابحه طرح تندیس با نرخ سود سالیانه 5 درصد به مشتریان بخش حقیقی و حقوقی، اعطای تسهیلات طرح صبا به بخش‌های اقتصادی تولیدی، خدماتی، بازرگانی و ارائه تسهیلات جعاله تعمیر مسکن از جمله مهم‌ترین این تسهیلات است که در اختیار مشتریان واجد شرایط بانک قرار گرفته و روند اعطای تسهیلات همچنان ادامه دارد.

گفتنی است رویکرد رعایت بهداشت اعتباری و شناسایی اهلیت مشتریان همواره در اولویت برنامه‌های کاری بانک کارآفرین بوده است. در همین راستا در سال گذشته نیز شعب این بانک با توجه به این مسئله، نسبت به تعیین تکلیف مطالبات معوق خود اقدام نمودند که خوشبختانه رعایت این موارد از جمله مهم‌ترین دلایل شناسایی سود در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریورماه سال 1398 این بانک شد.

گفتنی است این بانک با بهره‌گیری از روش‌های مدیریتی اقدام به کاهش هزینه‌ها و افزایش بهره‌وری نموده است که عملکرد کلی بانک در این زمینه موفقیت‌آمیز بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران