پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519752 تاریخ : 1399/06/29-17:02:33
,10025,22,
سفر نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد به استان قزوین

سفر نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد به استان قزوین

پرویز مقدسی در سفر به استان قزوین با مدیر امور شعب بانک صادرات این استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، پرویز مقدسی نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد در سفر به استان قزوین، با مدیریت و معاونان بانک صادرات استان دیدار و از شعبه بیمه سرمد در شهر قزوین بازدید کرد.
مقدسی در ابتدای سفر به استان قزوین از شعبه بیمه سرمد در استان بازدید و با رضا بیگدلی، سرپرست مدیریت استان قزوین و کارشناسان سرمد در استان دیدار کرد.
نایب رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد هم چنین، در جریان سفر به استان قزوین، با روانبخش یزدانی مدیر امور شعب بانک صادرات استان دیدار کرد. مقدسی در این دیدار از یزدانی و معاونانش خواست پیشنهادها و انتقادهایشان را برای بهتر شدن عملکرد سرمد در استان قزوین با او و مدیران شرکت درمیان بگذارند تا شرکت بهترین خدمات را به همکاران بانک صادرات ارائه کند.
روانبخش یزدانی نیز در این نشست از تعامل خوب و موثر مدیریت بیمه سرمد در استان با بانک صادرات تقدیر و تشکر کرد و ابراز امیدواری کرد بیمه سرمد با پشتوانه بانک صادرات بتواند در میان شرکت برتر بیمه قرار بگیرد.
در این سفر، حسن طاهری بازرس ویژه مدیرعامل، حمیدرضا کتیرائی مدیریت استانها و شبکه فروش، حسن پورحسینی مدیر بیمه های اتومبیل و علی آفرین سرپرست مدیریت بیمه های اشخاص، مقدسی را همراهی می کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران