پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521448 تاریخ : 1399/07/27-13:17:40
,10028,
سفر ممنوع؛ چقدر ترددهای جاده ای را کاهش داد؟

سفر ممنوع؛ چقدر ترددهای جاده ای را کاهش داد؟

جانشین پلیس راه کشور از کاهش ترددهای بین جاده ای طی سه روز گذشته خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سرهنگ ایوب شرافتی درباره وضعیت تردد در جاده های کشور پس از اعلام محدودیت سفر در پنج استان کشور گفت: آمارهای پلیس راه حاکی از کاهش تردد در سطح کشور طی سه روز گذشته است. به طوری که در مجموع می توان گفت که تردد درجاده های کشور طی این سه روز کاهش محسوسی داشت.

وی با بیان اینکه آنچه که به عنوان افزایش یا کاهش اعلام می شود، مربوط به تمام راه های کشور است، گفت: بر این اساس در روز چهارشنبه 24 مهرماه، 19 درصد کاهش در ترددها را داشتیم، این آمار در روز پنجشنبه 25 مهرماه به 41 درصد کاهش رسید و روز گذشته یعنی جمعه 26 مهرماه نیز شاهد کاهش 22 درصدی تردد در جاده های کشور بودیم.

جانشین پلیس راه کشور با بیان اینکه پلیس مصوبات ستادملی مقابله با کرونا اجرا خواهد کرد، ضمن تشکر از همکاری مردم ، در عین حال از هموطنان درخواست کرد که همچنان از انجام سفرها و ترددهای غیرضروری بین شهری خودداری کنند.

بنابر تصمیم ستادملی مقابله با کرونا، تا ظهر روز یکشنبه در معابر ورودی و خروجی پنج کلانشهر تهران، کرج، اصفهان، مشهد و ارومیه محدودیت تردد اعمال شده و تنها خودروهای امدادی، اورژانسی و حمل و نقل عمومی از آن مستثنی هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 232
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران