پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492446 تاریخ : 1398/07/29-12:04:44
,10026,
سرپرست بیمه ایران: تاکنون به حدود 6300 زائر اربعین خدمات‌رسانی کرده‌ایم

سرپرست بیمه ایران: تاکنون به حدود 6300 زائر اربعین خدمات‌رسانی کرده‌ایم

دکتر محمد رضایی سرپرست شرکت سهامی بیمه ایران با تجلیل از نقش همه حماسه‌‌سازان کنگره عظیم جهانی اربعین که این رویداد را به عنوان بزرگترین اجتماع انسانی در جهان در آرامش و نظم برگزار کردند، گفت: بیمه ایران امسال نیز افتخار داشت که در چارچوب ایفای نقش حاکمیتی خود به زائران اربعین خدمات‌رسانی کند و این امر همچنان طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد رضایی با بیان اینکه این شرکت تاکنون به حدود 1300 زائر ایرانی در عراق در حوزه بیمه‌های عمر و درمان خدمات‌رسانی کرده است، افزود: متاسفانه تعدادی از هموطنان‌مان در ایام اربعین در عراق جان خود را از دست دادند که حدود 70 نفر آنها فوت عادی و حدود 50 نفر فوت بر اثر حادثه بوده است.

سرپرست بیمه ایران با اشاره به اینکه 159 نفر مصدوم ایرانی در عراق نیز برای ادامه درمان به کشور منتقل شده‌اند گفت: به حدود 1000 نفر نیز در عراق خدمات درمانی بستری و سرپایی پاراکلینیکی ارائه شده است که پرداخت همه هزینه های آنها طبق قرارداد بر عهده بیمه ایران بوده است.

 دکتر رضایی با بیان اینکه این شرکت به بازماندگان زائران فوت شده بطور عادی ، 40 میلیون تومان غرامت فوت می پردازد، افزود: براساس قرارداد منعقده بازماندگان افراد فوت شده بر اثر حادثه نیز تا 240 میلیون تومان غرامت فوت و هزینه های درمانی و انتقال پیکر دریافت خواهند کرد.

 سرپرست بیمه ایران درباره آمار خدمات درمانی این شرکت در نقاط مرزی داخل ایران نیز گفت: در محدوده داخل مرز ایران تا مرز عراق که زائران دارای پوشش بیمه ایران بوده اند در استانهای ایلام، خوزستان ، کرمانشاه، همدان و لرستان به حدود 5000 نفر تاکنون خدمات رسانی شده که حدود 4100 مورد مراجعه درمانی سرپایی و بستری بوده است.

 وی با اشاره به اینکه برای 77 مورد فوتی در داخل کشور نیز تشکیل پرونده داده شده است، افزود: تا امروز نیز بیش از 800 پرونده خسارت خودرو اعم از شخص ثالث و بیمه بدنه در نقاط مرزی توسط تیم‌های خسارت سیار و شعب کشیک بیمه ایران تشکیل شده است.

 به گفته محمد رضائی براساس قرارداد بیمه ایران علاوه بر پرداخت هزینه های بستری زائران دارای پوشش بیمه اربعین در بیمارستان های استان های مرزی با عراق، هزینه های انتقال زائران بیماری که به شهرهای محل اعزام خود منتقل می شوند نیز از سوی بیمه ایران پرداخت خواهد شد.?ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 246
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران