پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514341 تاریخ : 1399/03/24-17:24:37
,2,
سرپرست بانک توسعه تعاون فارس خبر داد: پرداخت بیش از 1400 فقره تسهیلات به کشاورزان فارس

سرپرست بانک توسعه تعاون فارس خبر داد: پرداخت بیش از 1400 فقره تسهیلات به کشاورزان فارس

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس در گفتگو با ایسنا: این بانک سال گذشته بیش از 1400 فقره تسهیلات به کشاورزان استان پرداخت کرده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، غلام رضا حسانی زاده شنبه 24 خرداد در حاشیه بازدید از یک شرکت تعاونی تولید کننده گیاهان دارویی، گفت: مبلغ این تسهیلات بالغ بر یک هزار 281 میلیارد ریال است که در سال گذشته به بخش کشاورزی استان پرداخت شد.

وی افزود: تسهیلات پرداخت شده در قالب سرمایه در گردش وثابت از محل منابع داخلی و دولتی نظیر رونق تولید، اشتغال پایدار روستایی و تبصره 18 و... متناسب با نیاز کشاورزان بوده است.

سرپرست مدیریت شعب بانک توسعه تعاون فارس با بیان اینکه سرمایه گذاری در رشد و توسعه کشاورزی نقش بسزایی دارد و در این خصوص حامی کشاورزان در بخش تولید هستیم، گفت: توجه به رفاه و معیشت فعالان بخش کشاورزی عاملی موثر در بهبود و جهش کمی و کیفی تولیدات و محصولات در این بخش است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران