پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508725 تاریخ : 1398/12/11-12:30:55
,2,
سامانه جدید همراه بانک توسعه صادرات راه اندازی شد

سامانه جدید همراه بانک توسعه صادرات راه اندازی شد

سامانه جدید همراه بانک توسعه صادرات ایران به خانواده محصولات جدید بانکداری الکترونیک این بانک پیوست.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، با ارائه این سرویس، خدمات بانکداری الکترونیک بانک فوق تکمیل و عملیات بانکی حسابهای مشتریان همچون گذشته و در قالبی جدید با امکاناتی به روزتر از قبل میسر شد.
براساس این گزارش، همچنین کاربرانی که با مشکل تعداد رمز دوم پویا و اشتباه بیش از حد مجاز مواجه شده اند، نیازی به حذف و نصب مجدد نرم افزار رمز ساز ریما ندارند. این بخش از کاربران، برای بهره گیری مجدد از خدمات رمز دوم پویا ، می توانند از دو روش استفاده کنند.
روش اول مراجعه به خودپرداز و فعالسازی مجدد رمز دوم یکبار مصرف است که تنها دریافت برگه چاپ شده از دستگاه خودپرداز کافی بوده و نیازی به ثبت رمز دریافت شده نیست.
روش دوم مراجعه به سامانه بانکداری اینترنتی جدید و و فعالسازی مجدد رمز دوم یکبار مصرف است که ثبت نام در این سامانه، لازمه استفاده از این روش خواهد بود. توجه به این نکته ضروری است که پس از ثبت نام در سامانه یاد شده، کلمه عبور همراه بانک قبلی (موبایل بانک) نیز تغییر پیدا می کند.
اداره کل مهندسی سیستمها در بانک توسعه صادرات، توصیه کرده است مشتریان بانک پس از فعالسازی سامانه بانکداری اینترنتی جدید و اطمینان از کارکرد صحیح آن، نسبت به حذف اپلیکیشن همراه بانک قدیمی خود اقدام نموده و صرفا از سامانه جدید استفاده نمایند.
سامانه جدید همراه بانک توسعه صادرات ایران به دوصورت "نسخه وب" و "برنامه اندروید" در دسترس است.
برای مراجعه به سامانه همراه بانک جدید اینجا کلیک کنید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 243
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران