پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519759 تاریخ : 1399/06/29-17:40:19
,15,
سازمان فناوری اطلاعات تکمیل زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات را به طور جدی دنبال کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:

سازمان فناوری اطلاعات تکمیل زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات را به طور جدی دنبال کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع معاونان و مدیران سازمان فناوری اطلاعات تأکید کرد که در مدت باقی مانده تا پایان دولت به طور جدی بر تکمیل زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات متمرکز شوید تا کارهای ارزشمندی که در این حوزه آغاز شده است تکمیل و به اتمام برسد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، محمدجواد آذری جهرمی بازدید دوره ای خود از سازمان ها و شرکت های تابعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باهدف نظارت و بررسی بیشتر اقدامات و برنامه های پیش رو، به منظور تحقق اهداف تعیین شده تا پیش از پایان دولت دوازدهم را امروز با حضور در سازمان فناوری اطلاعات آغاز کرد.

وزیر ارتباطات در جمع معاونان و مدیران سازمان فناوری اطلاعات از آن ها خواست تا در ماه های باقی مانده تا پایان دولت همانند ماه های ابتدایی باانگیزه کار کنند و حتی تلاش دوچندانی داشته باشند تا اهداف و برنامه های پیش بینی شده تا پیش از پایان دولت محقق شود.
وی بابیان اینکه در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در دولت های یازدهم و دوازدهم اتفاقات بزرگی افتاده است تأکید کرد که رشد و توسعه ای که شکل گرفته مرهون تلاش ها و مرارت های بسیاری از عزیزان ازجمله در سازمان فناوری اطلاعات است.
آذری جهرمی با تأکید بر اینکه در مدت باقی مانده باید از ورود به حاشیه ها پرهیز شود گفت: همگی بایستی به اصل مأموریت ها و وظایف خود بپردازند و اهتمام ویژه ای داشته باشند تا پیش از پایان دولت کارهای نیمه تمام باقی مانده به اتمام برسند.
وزیر ارتباطات ادامه داد: سازمان فناوری اطلاعات هم علاوه بر وظایف سازمانی خود باید به طور جدی بر تکمیل زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات متمرکز شود تا کارهای ارزشمندی که در این حوزه آغاز شده است را تکمیل و به اتمام برساند.
در ادامه این جلسه وزیر ارتباطات به مرور برنامه های پیش روی سازمان فناوری اطلاعات که گزارش آن توسط مدیران و معاونان این سازمان ارائه شد پرداخت.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 172
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران