پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489904 تاریخ : 1398/06/02-14:44:22
,15,
سارق اینترنتی در نقده دستگیر شد

سارق اینترنتی در نقده دستگیر شد

فرماندهی انتظامی نقده گفت: سارق اینترنتی که یک فقره برداشت غیرمجاز از حساب‌های بانکی را در پرونده داشت، توسط ماموران پلیس این شهرستان دستگیر شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، رسول موذنی افزود: در پی شکایات شهروندی در این شهرستان مبنی بر اینکه از حساب بانکی او مبلغی به صورت اینترنتی برداشت شده است، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس‌ فتا قرار گرفت.

وی با اشاره به دستگیری متهم در سریع‌ترین زمان ممکن اضافه کرد: این فرد با ایجاد درگاه‌های جعلی و هدایت مالباخته به سمت آن‌ها در فضای مجازی، توانسته بود از حساب بانکی این شخص مبلغی به میزان 500 میلیون ریال سرقت کند.

وی اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده مقدماتی جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

وی بیان کرد: شهروندان پیامک‌های مربوط به تراکنش‌های مالی خود را فعال کرده و به محض وصول پیامک مبنی بر برداشت غیرمجاز از حسابشان نسبت به تغییر رمز اول و دوم اقدام کنند؛ مالباختگان پس از آن باید در اسرع وقت مراتب را از طریق مراجع قضایی و انتظامی پیگیری کنند.

طی ماه گذشته یک‌فقره سرقت اینترنتی نیز در این شهرستان به پلیس‌فتا گزارش شد که در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد سارق مبلغی به میزان 130 میلیون ریال از حساب بانکی هفت‌نفر سرقت کرده‌است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 218
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران