پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494454 تاریخ : 1398/09/09-17:58:16
,2,
رییس جدید اداره کل خارجه معارفه شد

رییس جدید اداره کل خارجه معارفه شد

با حضور محمود شایان عضو هیات مدیره بانک ملی ایران، مهدی پاشازاده به عنوان رییس جدید اداره کل خارجه بانک معارفه شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، محمود شایان در این مراسم که با حضور محسن امین زارع معاون امور ارزی و بین الملل، علی موسوی زاده مدیر امور اعتباری، روسای ادارت کل اعتبارات، مشارکت ها، بررسی طرح ها و... برگزار شد، با بیان اینکه امیدواریم این تغییر و تحول منشاء خیر و برکت برای بانک ملی ایران باشد، گفت: همکاران باید انسجام و همدلی لازم را با یکدیگر داشته باشند تا اثرات مثبت آن به سازمان تسری یابد.

وی با تاکید بر اینکه امروز شرایط خاص بین المللی را سپری می کنیم و همکاران باید در چارچوب قوانین و مقررات عمل کنند، تصریح کرد: رییس جدید اداره کل خارجه مسئولیت سنگینی را در شرایط فعلی بر دوش دارد و از خداوند برای ایشان توفیق مسئلت داریم.

محسن امین زارع معاون امور ارزی و بین الملل بانک نیز با بیان اینکه در زمان شروع دور جدید تحریم ها تعهدات زیادی در کنار کارگزاران داشتیم و باید به خوبی مدیریت می شد، گفت: با تکیه بر تجربه بانک در دوران قبل تحریم ها و علی رغم تمامی نوسانات و مشکلات موجود در شرایط تحریم های جدید، خوشبختانه امروز هیچ تعهد ایفا نشده ای نزد کارگزاران نداریم و بیش از 300 میلیون یورو از تعهداتمان ایفا شد. همچنین هیچ حساب بلوکه شده ای نزد کارگزاران نداریم و تمام وجوه به حساب های امن منتقل شده اند.

وی اظهار کرد: در دوره قبل تحریم ها، مشکلاتی در این حوزه ها وجود داشت اما امروز شرایط ارزی مناسبی داریم و حتی وضعیت نقدینگی بانک نسبت به چند سال گذشته مناسب تر است.

مهدی پاشازاده رییس جدید اداره کل خارجه بانک نیز با بیان اینکه اکنون فعالیت ارزی در 400 شعبه بانک در حال انجام است، گفت: فعالیت خوبی در بخش معاملات ارز صورت گرفته و برای تداوم آن، از تک تک همکارانم در شرایط حساس کنونی دست یاری می طلبم.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 281
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران