پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494456 تاریخ : 1398/09/09-18:02:14
,1,22,
رونمایی از حدیث خدمت در استان گیلان با حضور اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران

رونمایی از حدیث خدمت در استان گیلان با حضور اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران

پدرام رئیس هیات مدیره به همراه تلیکانی عضو هیات مدیره و نجدی مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران، به منظور نظارت، ارزیابی و تجزیه و تحلیل عملکرد استان گیلان از شعب این استان بازدید کردند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، پدرام رئیس هیات مدیره به همراه تلیکانی عضو هیات مدیره و نجدی مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفری دو روزه به استان گیلان، به منظور شناسایی ظرفیت های اقتصادی استان و همچنین بررسی رعایت اصول مشتری مداری و موازین اخلاقی، نظارت، ارزیابی عملکرد و تجزیه و تحلیل منابع استان به تفکیک شعب، نسبت مصارف به منابع و اقدامات انجام شده به منظور وصول مطالبات از شعب استان گیلان بازدید کردند.

ارزیابی آمار عملکرد شعب استان گیلان از جمله اهداف اصلی سفر هیات مدیره به این استان بود و در این راستا از شعب رودبار، لاهیجان، آستانه اشرفیه، فومن، صومعه سرا و معلم بازدید به عمل آمد.

پدرام در جلسه گردهمایی با کارکنان شعب استان گیلان با اشاره به وضعیت کلان بانک قرض الحسنه مهر ایران و موفقیت های اخیر بانک در سطح بین الملل و جهان اسلام بیان داشت: برگ برنده بانک قرض الحسنه مهر ایران، نیروی انسانی آن است. عشق و علاقه همکاران به کار خود در این بانک منحصر به فرد است.

وی افزود: یکی از افتخارات این بانک، پایین بودن مطالبات و ریسک تسهیلاتی آن است که همواره مورد تشکر و قدردانی قرار می‏گیرد.

تلیکانی نیز در سخنانی به ارائه آمارهای بانک در سطح بانک های کشور پرداخت و در این راستا از بانک قرض الحسنه مهر ایران که در بسیاری از عملکردهای بانکی طلایه دار و جزء اولین ها بوده نام برد. وی همچنین در خصوص استانداردسازی نیروی انسانی، رفاهیات پرسنل، مشتری مداری، توجه به حساب های جاری، صندوق بهداشت و درمان پرسنل و طرح خرید کالا و خدمات ایرانی به بیان مطالبی پرداخت.

نجدی مدیر امور استان های بانک قرض الحسنه مهر ایران با اشاره به تحقق کامل اهداف منابع پایان سال بانک بیان داشت: همکاران شعب حتماً از سامانه آرشیو اسناد استفاده نمایند. از تاریخ 22 آذر ماه سالجاری، سایر سامانه ‏های موازی حذف شده و تنها همین سامانه قابل استفاده خواهد بود.

در ابتدای این جلسه، بلادی چولابی مدیر شعب استان گیلان ضمن خیرمقدم، گزارشی را در خصوص عملکرد 8 ماهه استان ارائه نمود.

شایان ذکر است، در راستای گسترش نهضت خدمات رسانی توام با عشق و علاقه به مردم شریف ایران که ماهیت و هدف غایی کارکنان ساعی بانک قرض الحسنه مهر ایران است، حدیث خدمت برگرفته از رهنمود عالی مولای متقیان امیرالمؤمنین علی (ع) در مدیریت شعب استان گیلان با حضور رییس و عضو هیات مدیره و مدیر امور استان ها رونمایی شد و بدین سان فصل جدیدی از خدمات صادقانه به مردم شریف ایران رقم خورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران