پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517958 تاریخ : 1399/05/27-09:00:25
,2,
«رونق تولید» و «جهش تولید»، محور جوایز جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران

«رونق تولید» و «جهش تولید»، محور جوایز جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران

کمک به «رونق تولید» و «جهش تولید» در جوایز چهل و یکمین جشنواره حساب های قرض الحسنه پس انداز بانک ملی ایران نیز نمود پیدا کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این جشنواره که آخرین مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در آن پایان مرداد ماه سال جاری است، مجموعه ای از جوایز «ایرانی» در نظر گرفته شده است.
99 کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به مبلغ 1000 میلیون ریال بزرگترین جایزه شرکت کنندگان در این جشنواره است که علاوه بر کمک به خانه دار شدن آنها، می تواند کمکی هر چند کوچک به رونق بازار مسکن باشد.
299 کمک هزینه خرید خودروی داخلی هر یک به مبلغ 700 میلیون ریال، 1399 کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به مبلغ 200 میلیون ریال و 1399 کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ 10 میلیون ریال از دیگر جوایز این قرعه کشی است که همه آنها به نوعی کمک به تولید داخل است.
داشتن حداقل مانده 500 هزار ریال به مدت 90 روز متوالی و حفظ مانده بالای 500 هزار ریال تا روز قرعه کشی شرط شرکت در آن است و در صورت رعایت حداقل موجودی، هر 50 هزار ریال در روز یک امتیاز به شرکت کننده تعلق می گیرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران