پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492668 تاریخ : 1398/08/04-17:30:59
,17,4,
روسیه سالانه یک میلیون تن گندم به لیبی صادر می‌کند

با امضای قرارداد بین دو کشور؛

روسیه سالانه یک میلیون تن گندم به لیبی صادر می‌کند

رییس هیات ارتباط تجاری روسیه با لیبی، لف دنگوف، می‌گوید: لیبی در اجلاس آفریقا و روسیه، در سوچی، قرارداد تفاهمی با روسیه امضا خواهد کرد، که طی آن سالانه 1 میلیون تن گندم از روسیه وارد کند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از اسپوتنیک، رییس هیات ارتباط تجاری روسیه با لیبی، لف دنگوف، می‌گوید: لیبی در اجلاس آفریقا و روسیه، در سوچی، قرارداد تفاهمی با روسیه امضا خواهد کرد، که طی آن سالانه 1 میلیون تن گندم از روسیه وارد کند.

او گفت: فعلا طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده، حجم صادرات گندم روسیه به لیبی، 1 میلیون تن خواهد بود. 

دنگوف همچنین گفت که روسیه از مدت‌ها قبل با شرکت ملی نفت لیبی همکاری داشته است و پروژه‌های مشترکی را برای کمک به بازسازی اقتصاد جنگ‌زده این کشور، اجرا کرده است. 

این بیانیه در حاشیه اجلاس روسیه و آفریقا در سوچی اعلام شد. بیش از 40 کشور آفریقایی روسای دولت و کشور خود را به این اجلاس فرستاده‌اند، در حالی که 11 کشور هم معاون رییس‌جمهور، وزیر خارجه و با نماینده تجاری خود را ارسال کرده‌اند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 239
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران