پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520417 تاریخ : 1399/07/08-14:30:19
,10025,
رشد درآمد و سود پایدار در بیمه نوین حاصل همراهی شبکه فروش این شرکت است

مدیر عامل بیمه نوین در مراسم تقدیر از برترین های شبکه فروش

رشد درآمد و سود پایدار در بیمه نوین حاصل همراهی شبکه فروش این شرکت است

مدیرعامل بیمه نوین: بخش بزرگی از توسعه و رشد با کیفیت در شرکت های بیمه حاصل توانمندی، خلاقیت و فعالیت شبکه فروش است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی و بین الملل شرکت بیمه نوین، هم زمان با نشست تقدیر از برترین های شبکه فروش بیمه نوین در سال 98 که به صورت ویدئو کنفرانس در ستاد و شعب این شرکت برگزار شد، حسین کریم خان زند؛ مدیرعامل بیمه نوین با اشاره به عملکرد اثربخش شبکه فروش در چند سال اخیر گفت: با تمام موانع و چالش هایی که پیش روی ما قرار داشته، تلاش و همراهی شبکه فروش و نمایندگان شرکت باعث رشد درآمد و سود پایدار در بیمه نوین شده است.
مدیرعامل بیمه نوین با تأکید بر اهمیت رعایت اخلاق حرفه ای یادآور شد که رسیدگی و توجه به نیاز مشتریان و زیان دیدگان بخش مهمی از این تعهد است و خاطرنشان کرد: وظیفه مشترک کارکنان ستادی، شعب و نمایندگان شرکت جلب رضایت مشتریان و زیان دیدگان است و این رضایت جز با توجه و دقت نظر در دغدغه های آنها کسب نمی شود. در حال حاضر هم رضایت مشتریان و زیان دیدگان بیمه نوین در حد قابل قبولی است، اما فراموش نکنیم که خوب، دشمنِ عالیست و برای بهبود وضعیت فعلی به موقعیت بهتر باید هم بیشتر تلاش کنیم و هم برنامه داشته باشیم.
کریم خان زند در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به جایگاه نمایندگان در شرکت های بیمه تصریح کرد: این یک واقعیت است که بخش بزرگی از توسعه و رشد با کیفیت در شرکت های بیمه حاصل توانمندی، خلاقیت و فعالیت شبکه فروش است. نکته ای که بیش از قبل بر اهمیت سطح دانش و توانایی فنی نمایندگان صحه می گذارد و این در عمل به معنای تقدم توسعه کیفی شبکه فروش بر توسعه صرفاً کمی و تعداد افراد نمایندگان شرکت های بیمه است.
وی همچنین علاوه بر دعوت از نمایندگان شرکت به تلاش مضاعف در نیمه دوم سال تأکید کرد: وضعیت فعلی حاکم بر جامعه از دو منظر بهداشتی و اقتصادی، خاص است و هر کدام از ما در قبال آن وظایف فردی و اجتماعی داریم و همان طور که می دانیم پوشش های بیمه ای بیشتر، امنیت و رفاه بیشتری را برای جامعه در پی دارد، از سوی دیگر حفظ سلامتی و رعایت بهداشت نیز وظیفه فردی هر یک از ماست. پس در این شرایط ضمن توجه به سلامتی خود و دیگران برای بهبود شرایط اقتصادی و اجتماعی باید تلاش بیشتری کرد و این مهم بخشی از وظیفه صنعت بیمه و به تبع نمایندگان شرکت های بیمه، به عنوان سفیران شرکت های بیمه است.
در پایان این مراسم نیز اسامی نمایندگان برتر بیمه نوین در سال 1398 قرائت و هم زمان در شعب شرکت جوایز و تندیس نیز به ایشان اهدا شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران