پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508021 تاریخ : 1398/11/28-14:20:18
,17,4,
رشد اقتصادی سنگاپور افت کرد/ شدیدترین افت 6ساله رشد اقتصادی ژاپن

با تداوم وحشت از اثرات کرونا رقم خورد

رشد اقتصادی سنگاپور افت کرد/ شدیدترین افت 6ساله رشد اقتصادی ژاپن

وزارت تجارت و صنعت سنگاپور با در نظر گرفتن تأثیرات منفی شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور، چشم‌انداز رشد اقتصادی خود را کاهش داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، وزارت تجارت و صنعت سنگاپور با در نظر گرفتن تأثیرات منفی شیوع ویروس کرونا بر اقتصاد این کشور، چشم‌انداز رشد اقتصادی خود را کاهش داد.

این وزارتخانه در پیش‌بینی جدید خود اعلام کرد پیش‌بینی می‌کند رشد اقتصادی این کشور در بازه منفی 0.5 درصد تا مثبت 1.5 درصد تغییر کند. این در حالی بود که در پیش‌بینی قبلی اعلام شده بود بازه تغییرات رشد اقتصادی در 2020 بین 0.5 درصد تا 2.5 درصد خواهد بود.

سنگاپور بعد از چین بیشترین تعداد مبتلایان به کرونا را گزارش داده است که رقم آن تا عصر یکشنبه به 75 نفر رسیده است.

اقتصاد سنگاپور در 3 ماهه چهارم 1 درصد رشد کرد و رشد سالانه آن برای کل 2019 هم به 0.7 درصد رسید.

اقتصاد ژاپن هم در 3 ماهه منتهی به دسامبر با بدترین افت خود در 6 سال اخیر روبرو شد و حالا شیوع ویروس کرونا چشم‌انداز آینده آن را مبهم کرده است.

افت شدید سومین اقتصاد بزرگ جهان در سه ماهه منتهی به دسامبر در حالی گزارش شد که نگرانی‌ها در مورد ضعف اقتصاد آن در 3 ماهه جاری تحت تأثیر ویروس کرونا به اوج خود رسیده است. ویروس کرونا به شدت تولید و توریسم ژاپن را تحت تأثیر قرار داده است و وحشت از این وجود دارد که اقتصاد ژاپن را به رکود بکشاند.

تولید ناخالص داخلی ژاپن در 3 ماهه چهارم 2019 با سقوط 6.3 درصدی مواجه شد. این در حالی بود که اقتصاددانان پیش‌بینی می‌کردند میزان این افت 3.7 درصد باشد. این اولین افت اقتصاد ژاپن در 5 سه ماهه گذشته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران