پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492606 تاریخ : 1398/08/04-10:07:13
,17,4,
رتبه کسب‌وکار چین 15 پله بهبود یافت

در گزارش تازه بانک جهانی

رتبه کسب‌وکار چین 15 پله بهبود یافت

ج چین در رده بندی 2020 سهولت کسب و کار بانک جهانی با 15پله صعود به رده 31 رسید و برای دومین سال متوالی چین در ردیف ده جامعه اقتصادی برتر از نظر روند بهبود محیط کسب و کار قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رادیو بین المللی چین، جایگاه چین در رده بندی 2020 سهولت کسب و کار بانک جهانی با 15 پله صعود به رده 31 رسیده و برای دومین سال متوالی چین در ردیف ده جامعه اقتصادی برتر از نظر روند بهبود محیط کسب و کار قرار گرفته است.

به اعتقاد این رسانه، این موفقیت در گرو تلاش های کشور برای تعمیق اصلاحات و گشایش بیشتر درهای خود به جهان است. در آینده نیز چین رشد با کیفیت اقتصادی خود را حفظ می کند و بهبود محیط کسب و کار خود را ادامه خواهد داد تا فرصت های بیشتری برای سرمایه گذاران ایجاد شود. 

بهبود محیط کسب و کار چین در مسیری قانون سالاری و بر اساس احترام به عرف بین المللی صورت گرفته است که می تواند به ایجاد رقابت منصفانه در این محیط کمک کند. به علاوه، خدمات اداری دولتی چین کارایی بالایی دارد و دسترسی به آن ساده است که این امر باعث ایجاد انگیزه برای سرمایه گذاری در چین خواهد شد؛ به عنوان مثال، برای درخواست انشعاب برق، در چین ظرف 32 روز و با انجام 2 مرحله اداری می توان انشعاب دریافت کرد اما در سایر کشورهای شرق آسیا این مدت 63 روز است و باید درخواست خود را ظرف 4.2 مرحله انجام دهید. چین همچنان یکی از مهم ترین مقاصد سرمایه گذاری در جهان است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 257
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران