پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 494198 تاریخ : 1398/09/05-15:41:21
,15,
حضور ایران ارقام در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE2019)

حضور ایران ارقام در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران (ITE2019)

شرکت ایران ارقام در پنجمین نمایشگاه تراکنش ایران با معرفی انباره داده و هوش تجاری شناسایی مشتریان (KYC) در کارگاه معرفی محصول حضور یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت ایران ارقام، در این کارگاه که در تاریخ 29 آبان ماه 98 برگزار شد شرکت ایران ارقام به عنوان مجری بزرگترین پروژه انبار داده کشور، تجارب خود در این پروژه را با علاقه مندان این حوزه سهیم شد.

مهندس حسینی در ابتدای سخنرانی به بیان توضیحاتی در خصوص پروژه بزرگ طراحی و پیاده سازی انباره داده و هوش تجاری در بانک ملی ایران پرداخته و در ادامه، طراحی و پیاده‌سازی سامانه رفتارشناسی مشتریان که شامل سه ماژول رفتارشناسی منابع مؤثر مشتریان، رفتار شناسی تسهیلات مشتریان و رفتارشناسی درگاههای پرداخت مشتریان را شرح داد.

در پایان این کارگاه و در جلسه پرسش و پاسخ به سوالات حضار در زمینه هوش تجاری و انبارداده پاسخ داده شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 289
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران