پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521802 تاریخ : 1399/08/03-08:18:42
,15,10028,
جمعه بازار تمبر و اسناد پستی آغاز به کار کرد

جمعه بازار تمبر و اسناد پستی آغاز به کار کرد

با افتتاح جمعه بازار تمبر و اسناد پستی، جمعه هر هفته خرید و فروش تمبر و فیلاتلیک در موزه ارتباطات انجام خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست در آیین افتتاح جمعه بازار تمبر که صبح امروز در موزه ارتباطات برگزار شد، گفت: محصولات این جمعه بازار، برگرفته از فرهنگ و قدمت چند صد ساله تمبر ها و اسناد قدیمی و ناشی از پیشینه و اصالت کشورمان است.

وی افزود: تمبر به عنوان نماد پست درآمده و به عنوان سفیر فرهنگی کشور ها و انسان ها میان یکدیگر عمل می کند.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: بخشی از تاریخ را تمبر به تصویر می کشد و نشان می دهد که در آن مقطع زمانی، چه شرایط فرهنگی و سیاسی وجود داشته است.

سبحانی فر با بیان اینکه از این پس هر جمعه در موزه ارتباطات بازار خرید و فروش تمبر برپا خواهد بود گفت: در قالب این برنامه، ما کسب و کارها را از خیابان همجوار موزه پست به داخل موزه انتقال دادیم تا آنها بتوانند در مکانی مناسب و به صورت یک بازار مشترک کارشان را انجام دهند.

وی با بیان اینکه ما بر این کار نظارت داریم، اما نظارت مستقیم در اختیار انجمن تمبر است، ادامه داد: در این کسب و کار های آزاد، اتحادیه ها و انجمن ها باید بر قیمت اقلام نظارت کنند و خود مجموعه و انجمن تمبر باید نظارت مستقیم داشته باشد.

مدیرعامل شرکت ملی پست همچنین درباره جزئیات افتتاح موزه پست در رشت گفت: در حال حاضر برنامه افتتاح موزه پست را در رشت داریم و امیدوارم برای 22 بهمن این موزه هم افتتاح شود.

این جمعه بازار با مشارکت شرکت ملی پست، موزه ارتباطات و شهرداری تهران شکل گرفت و جمعه ها در موزه ارتباطات واقع در میدان امام خمینی، کوچه پست واقع در ضلع شرقی موزه ارتباطات دایر خواهد بود و علاقه مندان به اسناد قدیمی و تمبر ها برای عرضه، بازدید و خرید می توانند در این بازارچه شرکت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 223
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران