پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492118 تاریخ : 1398/07/23-09:46:10
,2,
جلسه شورای اداری پست بانک استان ایلام با حضور دکتر شیری مدیرعامل بانک برگزار شد

جلسه شورای اداری پست بانک استان ایلام با حضور دکتر شیری مدیرعامل بانک برگزار شد

با حضور دکتر شیری مدیرعامل پست بانک ایران، جلسه شورای اداری مدیریت شعب استان ایلام برگزار و طی آن عملکرد شعب استان مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران، دکترشیری در این جلسه ضمن تقدیر از تلاش ها و زحمات کارکنان استان و ابراز رضایت از حجم فعالیت های درحل انجام استان به تشریح اهم اهداف بانک در سال جاری پرداخت و گفت: انشالله بانک با رسیدن به سوددهی و تثبیت مناسب و افزایش توان رقابت با سایر بانکها و دستیابی به جایگاه مورد انتظار و همچنین انجام ماموریت های مرتبط با بانک تخصصی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درسال آینده موفق تر خواهد بود.
وی تصریح کرد: برنامه افق بلندمدت پست بانک ایران را برای پنج سال آینده تنظیم و از ابتدای سال 1399 اجرای آن را عملیاتی می کنیم. با اجرای این برنامه دیگر بحث زیان دهی و تثبیت را نداریم و مثل بانک های تراز اول کشور، حرکت اصولی و منطقی خود را تا تبدیل شدن به بانک تخصصی حوزه IT و ICT و بزرگترین بانک مناطق محرومکمتر توسعه یافته کشور دنبال می کنیم.
شیری تاکید کرد: البته این مهم با اجرای بانکداری دیجیتال و با توجه به توانمندی پست بانک ایران در مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دست یافتنی است.
مدیرعامل افزوذ: در ابتدای سال جاری، برنامه های واحدهای صف را ترسیم کرده و به شعب و مناطق ابلاغ کردیم و براساس آن و عملکرد، مزایا و پاداش به کارکنان پرداخت می شود.
وی در ادامه با اشاره به طرح پویش کارکنان اظهارداشت: هریک از کارکنان شعب برمبنای عملکرد و تحقق اهداف و شاخص های تعیین شده، از پاداش مربوطه برخوردار می شوند و درصورت عدم دستیابی به هدف، این سهم تا پایان سال برای آن شعبه محفوظ می ماند تا درصورت تحقق هدف از آن برخوردار شوند.
شیری با اشاره به کاهش 30 درصدی توقف دستگاه های خودپرداز، بانک را مجموعه ای در هم تنیده ای از سامانه ها و خدمات الکترونیک و کارکنان توصیف کرد که در همکاری با هم عملکرد بانک را پشتیبانی می نمایند.
وی در ادامه از رشد 3.5 برابری بانکداری بین الملل درشش ماهه اول سال1398 نسبت به زمان مشابه درسال گذشته خبر داد و گفت: قطعا با برنامه ریزی درست عملکرد بهتری در این حوزه خواهیم داشت.
شیری درپایان تاکید کرد: به همت کارکنان توانا و متعهد، عملکرد بانک رشد خوبی داشته و انشالله به زودی جشن سودهی را با کارکنان زحمتکش برگزار خواهیم کرد.
فردین امیری مدیر شعب پست بانک ایلام نیز در ابتدای این جلسه ضمن ارائه گزارش عملکرد استان به کسب رتبه پنجم کشوری در پایانه شش ماهه اول سال جاری اشاره کرد و بر عزم جدی کارکنان استان برای دستیابی به رتبه های بالاتر در پایان سال تاکید کرد.
همچنین در این جلسه هریک از کارکنان، دیدگاه و نظرات خود را مطرح نموده و دکتر شیری نیز به دقت استماع و درپایان توضیحات لازم را به آنان ارائه کرد.
گفتنی است: دکترشیری در سفر به استان ایلام از پایانه مرزی مهران محل تردد زائران اربعین حسینی، مراکز ارائه خدمات پست بانک ایران در این پایانه از جمله دستکاه های خودپردازسیار، شعب شهرستان های مهران و سرآبله و مدیریت شعب استان و همچنین از طرح مرغداری 60 هزار قطعه ای تامین مالی شده توسط این بانک بازدید کرد.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران