پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521447 تاریخ : 1399/07/27-13:06:41
,11,
جبران هزینه ایرلاین ها به جای افزایش قیمت بلیت هواپیما

رییس سازمان هواپیمایی کشوری خبر داد

جبران هزینه ایرلاین ها به جای افزایش قیمت بلیت هواپیما

رییس سازمان هواپیمایی کشوری از تعیین تکلیف قیمت بلیت هواپیما در روزهای پیش رو خبر داد و گفت: در صددیم تا در جلسه مشترکی که با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار می شود، امکاناتی برای ایرلاین ها در نظر بگیریم که هزینه های آن ها تا زمانی که قیمت ارزپایین می آید، جبران شود.

به گزارش بانک و صنعت، تورج دهقانی زنگنه اظهار کرد: در این هفته جلسه ای با وزیر راه و شهرسازی برگزار می شود که نتیجه مثبتی خواهد داشت. در این جلسه شرکت های هواپیمایی صحبت ها و نگرانی های خود را با وزیر در میان می گذارند و تصمیم گیری مناسبی درباره قیمت بلیت هواپیما گرفته خواهد شد.

وی افزود: مسلما اجازه نمی دهیم به مردم در شرایط کنونی فشار بیاید و 1ما هم دغدغه مردم را داریم و به همین دلیل امکاناتی برای ایرلاین های داخلی در نظر گرفته ایم تا آن ها بتوانند مدتی تحمل کنند و قیمت بلیت هواپیما را در شرایط التهابات ارزی افزایش ندهند.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه جلسه در چه روزی برگزار شده و چه امتیازاتی می توانید به ایرلاین ها بدهید تا جلوی افزایش قیمت ها گرفته شود؟ گفت: تاریخ جلسه هنوز مشخص نیست و راه حل های بسیاری برای جبران هزینه های شرکت های هواپیمایی وجود دارد که همه این مسائل باید در جلسه مذکور مورد بررسی قرار گیرد تا به نتیجه مطلوبی برسیم اما مسلما در این هفته تکلیف قیمت بلیت هواپیما مشخص می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 253
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران