پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492111 تاریخ : 1398/07/22-17:57:14
,17,
توسعه همکاری های نمایشگاهی ایران و نیوزیلند

در دیدار مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران و سفیر نیوزیلند تفاهم شد:

توسعه همکاری های نمایشگاهی ایران و نیوزیلند

ایران و نیوزیلند همکاری های نمایشگاهی و تجاری مرتبط با نمایشگاه ها را افزایش می دهند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بهمن حسین زاده، مدیر عامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران ظهر امروز در دیدار همیش مک مستر ، سفیر نیوزیلند در ایران گفت: روابط ایران با نیوزیلند برخلاف مسافت بسیار زیاد آن ها دارای سوابق کهن و تاریخی است. 

وی با تاکید بر تمایل دو کشور در همکاری های نمایشگاهی، افزود: ایران و نیوزیلند برای حضور موفق در اکسپو 2020 دبی می توانند در این رویداد و اکسپوهای دیگر همکاری های مثبتی با هم داشته باشند. 

حسین زاده با اشاره به گستردگی فعالیت های کشاورزی در نیوزیلند، یادآور شد: همکاری دو کشور در زمینه نمایشگاه هایی مانند آگرو فود می تواند توسعه یابد و علاوه بر این ما آمادگی لازم برای برگزاری نمایشگاه های تخصصی نیوزیلند در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران را دارا هستیم.

وی همچنین به رتبه اول نمایشگاهی ایران در خاورمیانه نیز اشاره کرد و گفت: بسیاری از کشورهای دنیا در نمایشگاه های بین المللی ایران دارای غرفه هستند. 

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران همچنین در این دیدار، تمایل خود را به منظور دیدار و همکاری با همتای نیوزیلندی و همچنین کمیسر ژنرال این کشور در اکسپو 2020 دبی ابراز کرد. 

همیش مک مستر نیز با اشاره به اینکه برای سومین بار است که به عنوان سفیر این کشور در ایران انتخاب شده، عنوان کرد: در طول ماموریت های خود در ایران چندین بار به منظور بازدید از نمایشگاه های مختلف در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران حضور یافته ام. 

وی ادامه داد: همچنین شرکت های نیوزیلندی را در برخی از نمایشگاه های بین المللی ایران به منظور عقد قراردادهای تجاری همراهی کرده ام. 

سفیر نیوزیلند خاطرنشان کرد: روابط تجاری ایران و نیوزیلند همواره رو به بهبود بوده و اخیرا محصولات نیوزیلندی مانند قهوه این کشور در بازارهای ایران حضور یافته اند که مایه خرسندی است. 

وی تاکید کرد: برگزاری 90 نمایشگاه بین المللی به صورت سالانه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی ایران فرصت مناسبی برای شرکت های نیوزیلندی است که از این نمایشگاه ها به منظور افزایش بازارهای خود بهره مند شوند.

این مقام مسئول نیوزیلندی با اشاره به مشکلات به وجود آمده در همکاری بانک های این کشور با ایران تحت تاثیر تحریم ها، تصریح کرد: اکسپو 2020 دبی فرصت مناسبی است که بدون تاثیر تحریم ها بر بانک ها، دو کشور همکاری خود را به راحتی ادامه دهند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 290
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران