پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 492632 تاریخ : 1398/08/04-13:26:20
,2,
تلاش بانک مسکن در خانه دار کردن مردم ستودنی است

استاندار خراسان جنوبی عنوان کرد:

تلاش بانک مسکن در خانه دار کردن مردم ستودنی است

محمد رضا بوستان افروز مدیر شعب استان با محمد صادق معتمدیان استاندار خراسان جنوبی دیدار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، در این دیدار معتمدیان استاندار خراسان جنوبی با اشاره به قدمت بانک، بانک مسکن را بانکی مردمی و برخواسته از خواست و نیاز مردم دانست.

وی رسالت خانه دار نمودن را امری مقدس برشمرد وتلاش کارکنان بانک مسکن در این امر را ستود.

وی تعامل بانک با سازمانهای مختلف بخصوص متعامل بخش مسکن را مثبت ارزیابی نموده و ادامه داد ، در سایه تعامل مشکلات و موانع شناسایی و رفع شده ، امور به خوبی پیش می رود.

معتمدیان با بیان اینکه باید در شرایط خاص تدابیر خاص اندیشید اظهار داشت: پرداخت تسهیلات به موقع می تواند پروژه های راکد را فعال و به چرخه اقتصادی و مدار تولید بازگرداند.

وی افزود: همگام بودن بانکها با اهداف دولت در تسریع امور مشتریان نقش عمده ای ایفا می کند که در این میان تعامل و همراهی بانک مسکن ویژه و خاص است. در این دیدار محمد رضا بوستان افروز مدیرشعب استان پس از ارایه گزارش فعالیتهای انجام شده بانک، از بخش مسکن به عنوان یک مهم یاد نمود و گفت : بخش مسکن موتور مولد اشتغال در جامعه می باشد و رونق بخشی به آن قطعا موجب پویایی بسیاری از مشاغل خواهد بود.

مدیر شعب خراسان جنوبی افزود: در سال 98 که سال رونق تولید است با اقدام و عمل تلاش میکنیم بیش از بیش در رونق و فعال سازی بخشهای مرتبط با مسکن فعال باشیم.

بوستان افروز با اشاره به اینکه دولت برای بازسازی و بازآفرینی بافت های فرسوده اهتمام ویژه ای دارد پیرامون تسهیلات اعطایی بافت فرسوده شهری توضیحاتی ارایه کرد: اگر هر کدام از دست اندرکاران حوزه مسکن فقط یک قدم در مسیر کمک به این حوزه بردارند بدون شک شاهد اتفاقات خوبی در حوزه مسکن خواهیم بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 246
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران