پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518204 تاریخ : 1399/06/01-12:24:43
,1,
تقسیم 21 ریال سود نقدی در مجمع بانک سامان

تقسیم 21 ریال سود نقدی در مجمع بانک سامان

مجمع سالانه بانک سامان برگزار و ضمن تصویب صورت های مالی، مقرر شد 21 ریال سود نقدی برای هر سهم توزیع شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سامانه رسانه، مجمع سالانه بانک سامان صبح روز چهارشنبه 29 مرداد با حضور اکثریت سهامداران و با رعایت کامل دستورالعمل های بهداشتی در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزار شد.
در این مجمع که به صورت آنلاین در سایت بانک سامان نیز پخش می شد، پس از قرائت گزارش عملکرد هیئت مدیره مربوط به سال مالی منتهی به اسفند 98 و همچنین قرائت نظر حسابرس و بازرس قانونی، صورت های مالی این بانک با اکثریت رأی سهامداران تصویب شد. همچنین بر اساس پیشنهاد هیئت مدیره 21 ریال سود نقدی برای هر سهم تخصیص یافت.
لازم به ذکر است که با تصویب سهامداران، شرکت بیات رایان به عنوان بازرس قانونی و حسابرس و همچنین شرکت تدوین و همکاران به عنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند. علاوه بر این روزنامه اطلاعات نیز به عنوان روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی های بانک سامان تعیین شد.
گفتنی است، بر اساس اعلام بانک سامان، سود سهامداران حقیقی که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن ها در سامانه سجام ثبت شده، 6 مهرماه به حساب اعلامی واریز خواهد شد و سایر سهامداران حقیقی فاقد کد سجام نیز می توانند با مراجعه به پرتال سهامداران بانک سامان به آدرس saham.sb24.ir پس از تکمیل اطلاعات حساب سپرده و سایر مشخصات از ابتدای آبان سود سهام را دریافت کنند.
همچنین سود سهامداران حقوقی، صندوق های سرمایه گذاری و سبد گردان ها که اطلاعات صحیح حساب بانکی آن ها نزد این بانک موجود است از ابتدای مهر سال جاری پرداخت خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 242
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران